Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Chłodzenie wodne do obudowy Modecom Oberon Pro Glass

modecom chłodzenie wodne oberon obudowa cooler master masterliquid

Najlepsza odpowiedź Mandalorian, 11 lipiec 2018 - 13:36

Jeżeli pytasz to zakładam że jeszcze nie kupiłeś (tak to byś mógł zmierzyć). Na twoim miejscu olałbym modecoma i wziął coś od silentiumpc ,które deklaruje gdzie jaką chłodnicę można wrzucić. A na stronie modecoma nie ma żadnej informacji o montowaniu chłodzenia wodnego.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 warlord140

warlord140
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 10:38

Witam,

Potrzebuję pomocy z doborem chłodzenia wodnego do obudowy.

Na benchmark.pl wyczytałem o obudowie w świetnej cenie: Modecom Oberon Pro Glass.

Posiada ona pełen komplet zastosowań i możliwości na których mi zależy, nie przekraczając przy tym progu 200zł.

Myślałem o dobraniu do niej chłodzenia wodnego CoolerMaster MasterLiquid Lite 240.

Wysokość radiatora - 27mm

Wysokość wentylatora - 25mm

Obecna płyta główna: Asus M5A99X EVO

Orientuje się ktoś może czy jest możliwość zmieszczenia w podanej obudowie chłodzenia o łącznej wysokości 5,2cm? Interesuje mnie miejsce pomiędzy końcem płyty głównej a górną kratką.

Dziękuję i pozdrawiam.

• 0

#2 Mandalorian

Mandalorian
  • Gaduła

• 442 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 13:36   Najlepsza odpowiedź

Jeżeli pytasz to zakładam że jeszcze nie kupiłeś (tak to byś mógł zmierzyć). Na twoim miejscu olałbym modecoma i wziął coś od silentiumpc ,które deklaruje gdzie jaką chłodnicę można wrzucić. A na stronie modecoma nie ma żadnej informacji o montowaniu chłodzenia wodnego.

• 1

#3 warlord140

warlord140
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 12:02

Zrobiłem jak mówisz i zdecydowałem się na SilentiumPC Armis AR7 TG RGB. Wielkie dzięki :D

• 0

#4 Mandalorian

Mandalorian
  • Gaduła

• 442 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 21:30

Nie ma za co ;) mam nadzieję że będziesz zadowolony.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modecom, chłodzenie wodne, oberon, obudowa, cooler master, masterliquid

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych