Skocz do zawartości

Wybór głośników do 350 zł i karty dźwiękowej


Recommended Posts

Witam, planuję kupić głośniki 2.1 w niedalekiej przyszłości razem z kartą dźwiękową.

 

Budżet 350 zł na głośniki, nie wiem ile trzeba będzie wydać na kartę dźwiękową.

Czego potrzebujesz? głośniki 2.1 + karta dźwiękowa

Przeznaczenie gry, muzyka, filmy

Źródło

1x SilentiumPC Regnum RG1 (Pure Black)

2x Crucial Crucial 8GB 2133MHz CL15  

1x Corsair Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny  

1x MSI MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/  

1x Gainward Gainward GeForce GTX1060 Phoenix 6GB DDR5 192bit (1708/8000) 

1x Intel Intel Core i5-6402P /2.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/  

1x Western Digital Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600  

1x Liteon Liteon iHAS124 SATA (black)

 

Oczekiwania bezawaryjność, kolor czarny.
 

Znalazłem takie zestawy głośników - https://www.morele.net/glosniki-komputerowe-logitech-z533-980-001054-802784/ oraz  https://www.morele.net/glosniki-komputerowe-edifier-xm6bt-spk-ef-xm6bt-975796/

Nie wiem jak będzie się sprawdzał pilot do głośników, w tej chwili mam małe pokrętło przy głośniku i to sprawdza się bardzo dobrze.

 

Link to post
Share on other sites

Jaką przekątną ma głośnik w subwooferze w tych Logitechach? Bo chyba się nie chwalą. Za to w Edifierach podane jest 6,5" czyli tyle co w Solo 7c. Tyle, że w Solo7c tych głośników są cztery sztuki a nie jedna. To teraz pytanie - jakie psiejskie-czarodziejskie sztuczki trzeba czynić żeby z jednego głosnika wyczarować taki sam bas jak z czterech? Jedno jest pewne - sztuczki kończą się tym, że poziom zniekształceń rośnie w kosmos a z basu robi się muczenie i pukanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok, zdaję się na Ciebie.

 

https://www.olx.pl/oferta/glosniki-2-0-microlab-solo-7c-kolumny-komputerowe-CID99-IDwu9UZ.html#65695cf371

 

co o tym sądzisz?

 

@edit jest tego trochę na olx'ie.

Martwią mnie trochę rozmiary tych głośników, na biurku ich chyba nie zmieszczę.

Edytowane przez ethernity7
Link to post
Share on other sites

Ten rozmiar jest największą wadą, prawie 22x32,5x55,8 to zdecydowanie za dużo, niedługo zmieniam biurko na mniejsze, bo monitor idzie na ścianę, a nawet teraz postawienie ich tutaj byłoby problematyczne, chyba, że postawiłbym je na podłodze, ale moje subiektywne zdanie jest takie, że głośniki powinny stać mniej więcej na wysokości monitora.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...