Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Stoję przed wyborem nowego smartphona, chciałbym się zmieścić w cenie do 1700zł.

Wymaganie jakie musi spełniać nowy smartphone:

-dualsim(numer prywatny + służbowy)

-czytanie ebooków

-oglądanie yt

-oglądanie seriali i filmów na różnych serwisach jak HBO GO, netflix itp.

-facebook

-nie musi robić zdjęć jak lustrzanka, ale fajnie by było jak by trzymały dobry poziom

-ekran full HD+? czy lepiej zostać przy starym full HD?

 

Z tego co patrzyłem to:

 

1)moto g6 plus jest ciekawy głównie ze względu na tackę sim(2x nanosim+karta SD) i cenę około 1300zł. Z tego co wyczytałem ma plastikową ramkę? Nie pęknie mi taki telefon w kieszeni na pół?Zwłaszcza, że jest spory. No i aparat nie ma stabilizacji?

 

2)Mi mix 2, największe zastrzeżenie mam do aparatu. Ludzie piszą, że robi złe zdjęcia i że konto xiaomi potrafi uceglić telefon? Trzeba to konto w ogóle zakładać aby używać telefonu?

 

3)LG G6 te tańsze wersje mają tylko 32GB pamięci i nie mają dualsim? Więc trzeba by patrzeć na wersję 64GB a to już koszt około 1700zł , nie za dużo jak za snapa 821? Nie lepiej wtedy mi mixa 2 ze snapem 835?

 

4)Honor 10 i Zenfon 5 oba podobne cenowo około 1700zł i z budowy(notch). Honor nie ma optycznej stabilizacji obrazu. Zenfon 5 ma dźwięk stereo, fajny bajer przy oglądaniu filmów?

 

5)HTC U11 cena 1700zł snap 835, dobre zdjęcia ze stabilizacją, ma dualsim. Jedyna wada jaką widzę to stary format ekranu(full HD), nawet tak naprawdę nie wiem czy to wada, bo nie miałem do czynienia z full HD+.

 

Poratujcie radami i doświadczeniem. Macie inne swoje propozycje w budżecie do 1700zł, też się podzielcie, jestem otwarty na propozycje.

Edytowane przez sokolosio
Link to post
Share on other sites

G6 w dual sim znajdziesz już chyba tylko gdzieś na allegro bo aktualnie w żadnych sklepach na rynku (rtv,sferis,emag) nie będzie dostępny, poza tym G6 to dobry wybór w tym segmencie przede wszystkim pod kątem szerokokątnego aparatu który jakościowo dorównuje droższemu Samsungowi S7 edge który też byłby dobrym wyborem ale niestety nie obsługuje dualsimu. Jeżeli aż tak nie zależy Ci na aparacie mi mix 2 spokojnie sprawdzi się do takich zastosowań.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tego co zauważyłem w Mi synchronizacja z chmurą jest automatyczna ale na pewno da się ją wyłaczyć. Ogólnie jestem zadowolony z xiaomi redmi note 4, oglądam też seriale słucham muzyki itp i sprawdza się super. Co do pozostałych modeli lg i moto od razu bym odrzucił. Telefon z HTC w tej cenie moze po dwóch latach odmawiać posłuszeństwa, miałem jeden z modeli one i one są godne polecnia 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...