Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,jak w temacie poszukuję dysku SSD najlepiej na żywotnych kościach MLC, jak najtaniej.

 

Znalazłem w dobrej cenie dysk ssd lite-on MU3 Series 120gb sata3 -Jak go oceniacie?  [ będzie na niego promocja niebawem i będzie kosztował ok.100zł]

 

Mam jeszcze wybór kupna od znajomego używanego 4 miesiące adata sp920 128gb [150zł + koszt przesyłki] Kupię go jeżeli naprawdę warto bo zależy mi na jak najmniejszym koszcie.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

jeśli o LiteOn Mu3 PH6 mówisz, to jest to prawie identyczny SSD co Goodram IRDM (gen 2) s11 + MLC 3D microna, gdzie ta promocja, w x-kom będzie ? Jakieś wewnętrzne info ? 

 

 

 

W sklepie Black'a będzie | Tak mi dziś powiedział

 

 

To co w takim razie polecisz? [Jak najtaniej]  Nie musi to być jakiś super ssd, może być średniej klasy.

Edytowane przez ModliszkaTi
Link to post
Share on other sites

jak chcesz jak najtaniej, to za 100zł cena/wartość to ten LiteOn Mu3 PH6 będzie najlepszy, no tylko wydajności się tu nie spodziewaj z powietrza... 
​Niestety nie ma jakoś mocno lepszych SSD klasy 120-128GB do 200zł, no sp920 jest dobrym SSD, ma bardzo dobry kontroler marvell-a, no ale też nie jest to super wydajny SSD (ograniczenie przez wolne kostki MLC microna 20nm przy 128GB pojemności), za to jest sprawdzoną konstrukcją na żywotnych kostkach MLC w wysokim procesie 20nm i nie było z nimi dotychczas problemów a jest od ponad 4 lat na rynku. tylko 150zł za używkę to według mnie trochę za dużo, za 199zł kupisz nówkę, 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jak chcesz jak najtaniej, to za 100zł cena/wartość to ten LiteOn Mu3 PH6 będzie najlepszy, no tylko wydajności się tu nie spodziewaj z powietrza... 

​Niestety nie ma jakoś mocno lepszych SSD klasy 120-128GB do 200zł, no sp920 jest dobrym SSD, ma bardzo dobry kontroler marvell-a, no ale też nie jest to super wydajny SSD (ograniczenie przez wolne kostki MLC microna 20nm przy 128GB pojemności), za to jest sprawdzoną konstrukcją na żywotnych kostkach MLC w wysokim procesie 20nm i nie było z nimi dotychczas problemów a jest od ponad 4 lat na rynku. tylko 150zł za używkę to według mnie trochę za dużo, za 199zł kupisz nówkę, 

 

 

Ok dzięki za pomoc  :) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...