Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!   :)

 

Chciałbym opisać mój problem z uchwytami mocującymi kierownicę G27.

Otóż, miesiąc temu podczas skręcania pękł plastikowy uchwyt mocujący urządzenie, prawdopodobnie przez mocniejsze skręcanie. Przez pewien czas kierownica trzymała się na jednym mocowaniu, lecz niedawno ofiarą złamania padł kolejny uchwyt (też podczas skręcania). Z tego powodu chciałbym się dowiedzieć, skąd mam wziąć dwa oryginalne uchwyty do G27? Widziałem w internecie ogłoszenie z zamiennikiem z materiału PLA za 50 zł (komplet), lecz wyczytałem, że ten materiał jest jeszcze kruchszy niż oryginał... Było też ogłoszenie z rzekomo oryginalnym uchwytem za 30 zł, ale jako iż sprzedawca ma negatywne opinie i zarzuty oszustwa, nie zdecydowałem się na zakup. Karty gwarancyjnej do niej nie mam, ponieważ kupiłem ją od pewnego pana na olx.pl, który takowej nie przysłał. Wydaje mi się, że to jest uszkodzenie mechaniczne więc i tak gwarancja tego nie obejmie. Może ktoś z was miał podobny problem? Co mam w takim razie zrobić? Gdzie szukać tych części? Jak w przyszłości zapobiec uszkodzeniom uchwytów?

 

Poniżej zamieszczam link do zdjęcia nowych uchwytów na aukcji (która już się zakończyła)

https://imgur.com/iM2V0iD

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Sporo osób ma z tym problem. Ja również. Wywierciłem więc w biurku dwa otwory,przykręciłem śrubami i zapomniałem...Oczywiście mogę błyskawicznie odkręcić a te dwie dziurki zupełnie mi nie przeszkadzają.

Link to post
Share on other sites

Sporo osób ma z tym problem. Ja również. Wywierciłem więc w biurku dwa otwory,przykręciłem śrubami i zapomniałem...Oczywiście mogę błyskawicznie odkręcić a te dwie dziurki zupełnie mi nie przeszkadzają.

 

w jaki sposób zamocowałeś kierownicę?

Link to post
Share on other sites

Od spodu są dwa otwory z gwintem i tam odpowiedniej (zależy od grubości biurka) grubości i długości śrubą mocujesz. Używa się dużo lepiej,jest stabilna,nie przesuwa się...

 

Rozumiem, że chodzi Ci o te srebrne otwory

https://imgur.com/aoayerh

 

Gdzie mogę nabyć, takiej wielkości i średnicy śrubę? Ona ma być długa? Biurko jest dosyć grube (gdzieś ok. 3cm)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...