Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Potrzebuję telefonu o dwóch istotnych właściwościach - bardzo dobrym aparacie oraz w miarę dobrej wytrzymałości baterii.

Budżet to 1500zł, ale jeśli jest coś o wiele lepszego za 100-200zł więcej to mogę dołożyć.

Tylko nowe, tylko Android, tylko dostępne od ręki.

 

Zastanawiam się nad:

  • LG6
  • HTC U11
  • Xiaomi Mi6
  • Moto G6 Plus
  • Galaxy S7
  • Nokia 8

Czy możecie mi polecić, który z nich nadawałby się najbardziej? A może jest jakiś lepsze model?

Link to post
Share on other sites

hmm ciężki wybór tak naprawdę bo...
pod względem samej jakości zdjęć to tutaj masz prosty rachunek. 1. Galaxy S7 > 2. HTC U11 > 3. LG G6, ale...
polecam Ci LG G6 z tego względu, że wcale nie robi złych zdjęć, tzn. S7 robi lepsze, HTC moim zdaniem prezentuje porównywalny poziom do G6, tylko G6 czasami za mocno odszumia w gorszym świetle :)
Polecam Ci G6 przede wszystkim ze względu na szerokokątny obiektyw, który jak wypróbujesz to uznasz, że to najlepsza rzecz jaką mogli wymyślić w smartfonach :)
Sam mam G6 i teraz tylko jeśli będę zmieniał to na coś co też ma szeroki obiektyw :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał Moto G6 Plus. Dwa aparaty robią robotę, trzyma elegancko na baterii. No i ma te specjalne funkcje z włączaniem apek przez machanie, potrząsanie itp. i całkiem fajnie się to sprawdza, zwłaszcza jak szybko chcesz aparat odpalić, żeby coś cyknąć.

Link to post
Share on other sites

LG G6 tylko mega traci na cenie telefon bardzo fajny 

 

G6 już mocno poleciała w dół i niżej raczej na pewno nie spadanie a jeżeli tak to będą to raczej kosmetyczne obniżki niż jakieś drastyczne spadki. Do zdjęć G6 wydaje się być optymalnym wyborem ze względu na szerokokątny aparat który robi jakościowo świetnie zdjęcia, przez co telefon spokojnie może służyć jako podręczna lustrzanka. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...