Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon z dobrym aparatem do 1000 zł. Zenfone?

zenfone smartfone 1000 asus iphone 1000zł a1 huawei iphone se

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ryba949

ryba949
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 23:10

Cześć wszystkim.
Muszę kupić nowy tel. wcześniej miałem Z3Compact i był super, ale ekran nie wytrzymał.
Dużo podróżuję i przydałby mi się dobry aparat, dlatego też zastanawiam się nad
ZenFone 3 ZE520KL (dobry aparat, spoko bateria)
z drugiej strony to dosyć stary telefon i nie wiem czy nie lepiej 
A1 lub Huawei Smart, (słabsze aparaty, ale nowsze telefony)

Powiem szczerze, że ze względu na rozmiar i trochę boję się, że duży ekran może nie wytrzymać, zastanawiam się też nad iPhone SE. Czy byłbym w miarę zadowolony z aparatu?

Pomóżcie mi podjąć decyzję ;) 

• 0

#2 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 18:10

W iPhonie SE aparat jest przyzwoity ale to ekran to tylko 4 cale - trochę mało w dzisiejszych czasach do choćby komfortowego przeglądania treści.  Co do A1 to ma podwójny aparat z nagrywaniem 4K ale jak to w przypadku Xiaomi wielkiej rewelacji nie będzie. Do rozważenia dorzuciłbym Honora 8 -  jeden z najlepszych aparatów w tym przedziale cenowym, na minus jedynie bateria.

• 0

#3 sekus007

sekus007
  • Dyskutant

• 204 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 22:57

Ja również bym wziął w rozwagę Honora 8. Bateria przy takim normalnym użytkowaniu powinna 2 dni pociągnąć. Aparat w tym budżecie jest na prawdę dobry.

• 0

#4 Rust Cohle

Rust Cohle
  • Gaduła

• 280 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 05 lipiec 2018 - 17:39

Może Redmi Note 5? Nie wiem jak dużym problemem jest dla Ciebie rozmiar urządzenia, Note 5 jest o 3 mm wyższy od Mi A1, ale ma też znacznie lepiej zagospodarowaną przestrzeń z przodu, dzięki czemu mieści ekran 5,99". Takie rozmiary urządzeń zaczynają być standardem. 

Redmi N5 posiada podwójny aparat, próbki zdjęc i porównanie z Mi A1 i Honorem 8 możesz obejrzeć tutaj https://www.gsmarena...6&idPhone3=8195

Jest na prawdę dobrze :-) Przy aparacie do selfie ma również diodę doświetlającą, co nie jest częste w smartfonach do 1000 zł.

Do tego posiada potężną baterię 4000 mAh + Qucik Charge

• 0

Well, once there was only dark. If you ask me, the light's winning.

#5 ryba949

ryba949
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 21:58

Ogólnie boję się dużego ekranu, ponieważ zdarzy mi się na pewno upadek telefonu.
Po drugie nie jestem osobom, która zmienia telefon co 2 lata, tylko raczej do końca, ile się da.
Dlatego też opinie o tym SE mnie przyciągają. Wytrzymały. 
W Z3 compact ekran był 4,6 `` i w zupełności mi wystarczał. Nie czytam za dużo, raczej tylko fb, insta, nawi i zdjęcia.
za 1k można kupić 16gb, ale raczej skłaniałbym się do 32 gb za 1400zł
Jednak to trochę dużo, 500 więcej niż np. Note 5, który wydaje się fajny i boję się że mogę żałować tego iphona.
Jutro muszę podjąć decyzję bo wyjeżdżam ;(

• 0

#6 Fanbober

Fanbober
  • Boberownik telefoniczny

• 61 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:09

Redmi note 5 ma fajniejszy aparat od A1 ale to dalej tylko Xiaomi :/

zenfony mają ekstra aparaty ale konfigi wolniejsze

Hmm może Motorola Moto G6 Plus https://www.x-kom.pl...zarny-etui.html z kodem seto-moto jest o 150 zł mniej 10% aparat fajny :) lepszy od Xiaomi

• można jednocześnie używać dwóch kart SIM i karty pamięci,
  • jasny wyświetlacz,
  • funkcja Wyświetlacz Moto,
  • "czysty" Android Oreo,

• 0

Aktualnie Xiaomi Note 4 - Xiaomi 4A - Samsung A5 2016 - Lenovo K5

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zenfone, smartfone, 1000, asus, iphone, 1000zł, a1, huawei, iphone se

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych