Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim.
Muszę kupić nowy tel. wcześniej miałem Z3Compact i był super, ale ekran nie wytrzymał.
Dużo podróżuję i przydałby mi się dobry aparat, dlatego też zastanawiam się nad
ZenFone 3 ZE520KL (dobry aparat, spoko bateria)
z drugiej strony to dosyć stary telefon i nie wiem czy nie lepiej 
A1 lub Huawei Smart, (słabsze aparaty, ale nowsze telefony)

Powiem szczerze, że ze względu na rozmiar i trochę boję się, że duży ekran może nie wytrzymać, zastanawiam się też nad iPhone SE. Czy byłbym w miarę zadowolony z aparatu?

Pomóżcie mi podjąć decyzję ;) 

Link to post
Share on other sites

W iPhonie SE aparat jest przyzwoity ale to ekran to tylko 4 cale - trochę mało w dzisiejszych czasach do choćby komfortowego przeglądania treści.  Co do A1 to ma podwójny aparat z nagrywaniem 4K ale jak to w przypadku Xiaomi wielkiej rewelacji nie będzie. Do rozważenia dorzuciłbym Honora 8 -  jeden z najlepszych aparatów w tym przedziale cenowym, na minus jedynie bateria.

Link to post
Share on other sites

Może Redmi Note 5? Nie wiem jak dużym problemem jest dla Ciebie rozmiar urządzenia, Note 5 jest o 3 mm wyższy od Mi A1, ale ma też znacznie lepiej zagospodarowaną przestrzeń z przodu, dzięki czemu mieści ekran 5,99". Takie rozmiary urządzeń zaczynają być standardem. 

Redmi N5 posiada podwójny aparat, próbki zdjęc i porównanie z Mi A1 i Honorem 8 możesz obejrzeć tutaj https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=8959&idPhone2=8776&idPhone3=8195

Jest na prawdę dobrze :-) Przy aparacie do selfie ma również diodę doświetlającą, co nie jest częste w smartfonach do 1000 zł.

Do tego posiada potężną baterię 4000 mAh + Qucik Charge

Link to post
Share on other sites

Ogólnie boję się dużego ekranu, ponieważ zdarzy mi się na pewno upadek telefonu.
Po drugie nie jestem osobom, która zmienia telefon co 2 lata, tylko raczej do końca, ile się da.
Dlatego też opinie o tym SE mnie przyciągają. Wytrzymały. 
W Z3 compact ekran był 4,6 `` i w zupełności mi wystarczał. Nie czytam za dużo, raczej tylko fb, insta, nawi i zdjęcia.
za 1k można kupić 16gb, ale raczej skłaniałbym się do 32 gb za 1400zł
Jednak to trochę dużo, 500 więcej niż np. Note 5, który wydaje się fajny i boję się że mogę żałować tego iphona.
Jutro muszę podjąć decyzję bo wyjeżdżam ;(

Link to post
Share on other sites

Redmi note 5 ma fajniejszy aparat od A1 ale to dalej tylko Xiaomi :/

zenfony mają ekstra aparaty ale konfigi wolniejsze

 

Hmm może Motorola Moto G6 Plus https://www.x-kom.pl/p/410741-smartfon-telefon-motorola-moto-g6-plus-4-64gb-dual-sim-czarny-etui.html z kodem seto-moto jest o 150 zł mniej 10% aparat fajny :) lepszy od Xiaomi

  • można jednocześnie używać dwóch kart SIM i karty pamięci,
  • jasny wyświetlacz,
  • funkcja Wyświetlacz Moto,
  • "czysty" Android Oreo,
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...