Skocz do zawartości

Fifa 18 a PES 18


Recommended Posts

Witam. Zauważyłem że PES 18 działa na moim sprzęcie bez problemu wszystko płynnie chodzi w przeciwieństwie do fify 18 . Fifa tnie się okropnie, nie można normalnie grać. Z wymagań wynika że to PES powinien w ogóle nie ruszyć na moim laptopie a wręcz przeciwnie chodzi bez zastrzeżeń . Dlaczego tak jest ? 

 

i5-7200U 2.5GHz with Turbo Boost up to 3.1GHz

GeForce 940MX Dedicated  2GB VRAM

4 GB RAM DDR4

Win10

Link to post
Share on other sites

grasz na takich samych rozdzielczościach w obu grach?

Do PES niewiele trzeba tak na prawdę i jak masz zaznaczone w setting.exe na 30 czy 60 fps

Tak, gram na takich samych rozdzielczościach. Na 30 w PES . Próbowałem bawić się z fps w Fifie ale nic to nie dało. Jest jakiś sposób aby grać płynnie w fife? moze jakieś ustawienia z NVIDIA ? Dodam że fifa17 chodzi normalnie, plynnie.
Link to post
Share on other sites

Drogi autorze.Nie bardzo mogę zrozumieć,jak PES18 chodzi u ciebie płynnie i bez zastrzeżeń z 4GB RAM...

Cóż tak właśnie jest. Sam nie mam pojęcia jak to możliwe . Bo PES z tego co widzialem ma większe wymagania minimalne od Fify. Nie mam pojęcia co z tym zrobić ... Skoro PES chodzi płynnie to dlaczego fifa się tnie...
Link to post
Share on other sites

Może tak być i jest to związane z optymalizacją gry,ale to już sprawa producenta (twórcy)...

Ogólnie to arena treningowa i gry treningowe działają mi normalnie plynnie . Problem zaczyna się gdy odpalam mecz. Mowa o fifie18. Ograniczenie fps do 60 przy pomocy Msi Afterburner umożliwa mi dosyć płynna grę. Czasami coś tam przytnie. A gdyby pobawić się jeszcze z optymalizacją i synchronizacją w panelu NVIDIA ? Edytowane przez bochus
Link to post
Share on other sites

Też duży wpływ może mieć dysk, jaki masz w tym lapku, ogólnie PES  8-)  waży mniej, w fifie :> jest lepsza oprawa meczowa i graficzna, stąd te wymagania aby to wszystko chodziło płynnie :cry: w opcjach fify tez zmien na 30 fps, zmniejsz quality i msaa, kombinuj z rozdzielczością, a jeśli to nie pomoże no to wymiana sprzętu się kłania bo niedługo kolejna odsłona piłki kopanej, HALA MADRID !

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...