Skocz do zawartości

Gry:Cs go ,Gta5-Problem wydajnosciowy


Recommended Posts

Cześć

Mam mały problem,bo zakupiłem nowy komputer z podzespołami

 

Nvidia Gtx 1060 3gb

i5 7400

Intel h110(Asus h110m-k)

dysk ssd i hdd

8gb ramu

 

Najwiekszym problem jest to ze gdy chce pograc w cs go to na najniższych ustawieniach i rozdzielczości 1920 x 1080 mam 30 fps a z tego co ja wiem powinienem mieć na tej samej rozdzielczości i ustawienia bardzo wysokich 300fps..Jednak w fortnite które jest bardziej wymagające mogę grac na suatwieniach epickich bez scin.

Tak z własnych przemyslen majac rozdzielczość 1280 x 720 i ustawienia srednie czyli najniższe w gta 5 oraz majac na ok 30-40fps to chyba jest cos nie tak.Jagby co sterowniki sa zaktualizowane .

Edytowane przez sere2323
Link to post
Share on other sites

nie włączył ci się jakiś vsync w sterowniku? (synchronizacja ?)

mam tą kartę i i7 2600 i w gta5 mam 70-80 kl/s  w 1080p i high/v.high z włączonym msaa x2

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

nie włączył ci się jakiś vsync w sterowniku? (synchronizacja ?)

mam tą kartę i i7 2600 i w gta5 mam 70-80 kl/s  w 1080p i high/v.high z włączonym msaa x2

 

Ja jakoś się nie znam na komputerach lecz pomagał mi też informatyk i powiedział że wszystko jest okej .

Napisz jak to sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

najprościej to ściągnij sobie unigine volley 1.0 benchmark i odpal w trybie extremehd, podaj wynik, powinieneś mieć około 64 fps (mój kolega ma identyczny konfig jak twój i porównywaliśmy wyniki)

Link to post
Share on other sites

oj to coś nie tak, nie przegrzewa ci sie procesor albo karta? a ile ci podczas testu pokazuje temperature karty w prawym górnym rogu?

 

31 stopni Celsjusza

Sprawdze to samo tylko gdybym może moja zintegrowana wylaczyl .

31 stopni Celsjusza

Sprawdze to samo tylko gdybym może moja zintegrowana wylaczyl .

Nie udało się nie mogę nawed odpalić tego pokazuje się błąd

Link to post
Share on other sites

a ty jestes pewien ze kabel jest podpięty do tego gtx 1060 a nie do zintegrowanej?

bo 31 st to tak jakby karta w ogole nie chodziła (spoczynek)

ja u siebie w tym tescie ma ponad 66 kl/s i prawie 70 st mi pokazuje temp karty

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

a ty jestes pewien ze kabel jest podpięty do tego gtx 1060 a nie do zintegrowanej?

Na innym portalu widziałem podobny problem .Chodzi ci od monitora?Taki w moim przypadku niebieski.

Bo widze dwa lub trzy gniazda do tego kabla.

Edytowane przez sere2323
Link to post
Share on other sites

do karty gtx1060 masz albo hdmi, albo dvi-d (cyfrowe) albo Display Port i takim sie do niej od monitora podpinasz

karta jest poniżej (jak masz bude stojącą) od tego panelu z tylłu gdzie sa wszystkie wyjścia usb, integry , czy na mikrofon czy głośniki

 

spójrz na stronę "widok  z tyłu" tam gdzie jest "5" masz zainstalowaną kartę

http://www.tti.pl/pliki/INSTRUKCJA_4200/pliki/zapoznanie_midi.html

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

do karty gtx1060 masz albo hdmi, albo dvi-d (cyfrowe) albo Display Port i takim sie do niej od monitora podpinasz

 

Widze 5 kabli podpiętych.Pierwsze dwa sa od klawiatury i myszki trzeci jest od zasilania czwarty od głośników w monitorze a piąty chyba od obrazu zapewne chodzi o piąty.Piąty to jest chyba Display port ma głowne wejście i po dwóch stronach dwa równoległe wejścia.

Link to post
Share on other sites

dałem ci linka, kartę masz niżej zainstalowaną nie w panelu, tu masz integrę, musisz się DO KARTy PODPIĄĆ

zrób mi zdjęcie tyły obudowy i wklej jak masz podłączone bo widzę ze ty na prawdę nie ogarniasz

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

dałem ci linka, kartę masz niżej zainstalowaną nie w panelu, tu masz integrę, musisz się DO KARTy PODPIĄĆ

zrób mi zdjęcie tyły obudowy i wklej jak masz podłączone bo widzę ze ty na prawdę nie ogarniasz

Sorry jednak nie mogę mam zepsuty telefon.

Jednak poradze sobie zaraz przesle

Sorry jednak nie mogę mam zepsuty telefon.

Jednak poradze sobie zaraz przesle

 

 

dałem ci linka, kartę masz niżej zainstalowaną nie w panelu, tu masz integrę, musisz się DO KARTy PODPIĄĆ

zrób mi zdjęcie tyły obudowy i wklej jak masz podłączone bo widzę ze ty na prawdę nie ogarniasz

 

Nie mogę dodać zdiecia.Sory lecz się jeszcze ucze .

Już chyba nie potrzebujesz zdiecia,bo ten kabel ma gniazdko gdzie jest procesor oraz karta graficzna. Możliwe ze ten kabel jest podpięty do zintegrowanej.

Edytowane przez sere2323
Link to post
Share on other sites

Ten kabel to vga jednak pod nie ma jest bardzo podobny


załaduj je tutaj 

https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie

wybierz rodzaj kodów Fora dyskusyjne i wklej kod URL co ci sie poniżej pojawi

 

edit

no to przepnij go do karty graficznej która jest poniżej jak ci napisałem wyżej, dzizas krajst

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/e63242eace7297ca

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/22f1972276a5e462

Edytowane przez sere2323
Link to post
Share on other sites

no brachu , grafa elegancko obok siedzi a ty wpięty jesteś badziewnym kablem do integry :D, niestey tym archaicznym kablem do 1060tki sie nie podłączysz, jak twój mon itor nie ma innego wyjścia niż D-Sub (ta niebieska wtyczka) to lipa panie, albo szukaj konwertera Hdmi-D-sub / DisplayPort- Dsub, albo kupuj nowy monitor

 

grasz po prostu sobie na integrze, a karta za tysiaka nudzi sie obok, stąd te za******e fpsy :D

Edytowane przez k0chan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepiej odczytaj symbol modelu monitora który powinieneś znaleźć w pobliżu wejść na monitorze, ewentualnie na gwarancji/fakturze. Sprawdzimy jakie ma wejścia i postaramy się doradzić jaki kabel/konwerter kupić.

 

Acer Nitro VG220Qbmiix 

21.5 cali

matryca ips

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...