Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jak szukać słuchawek z mikrofonem?

słuchawki mikrofon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 plebs

plebs
  • Born Treacherous

• 167 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:04

Cześć

Potrzebuję słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Rozglądam się po stronach internetowych, ale po wpisaniu frazy "słuchawki z mikrofonem" wyskakują same Gamingowe propozycje, które przez "gamingowe" w nazwie mają zawyżone ceny, a do mają design jak dla transofermsów. 

Zatem pytam gdzie/jak znaleźć słuchawki z mikrofonem nastawione na bycie tym czy mają być, a nie na fajnym wyglądzie i blood-massacre w nazwie. 

Przy okazji nie zaszkodzi wypełnić

Budżet : 80-140

Czego potrzebujesz? : słuchawki 

Przeznaczenie : głównie muzyka, rzadziej gry z kolegami

Źródło : bardzo kiepskie
Oczekiwania
: wbudowany mikrofon

a i już wypróbowałem kombinacje superlux 681 + zalman i słuchawki były świetne, ale mikrofon był do niczego (może felerna sztuka), dlatego szukam czegoś z wbudowanym mikrofonem.

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4466 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 02 lipiec 2018 - 20:48

W tej kwocie nic rozsądnego się nie kupi chyba że superluxy 660 z microfonem tylko jue pamiętam jaki to był model dokładnie
  • 0

#3 plebs

plebs
  • Autor tematu
  • Born Treacherous

• 167 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 21:20

Chodziło Ci pewnie o SUPERLUX HMC660X. Hmmm nie wyglądają źle, choć naciągają budżet. Zastanowię się  :->

• 0

#4 crossek

crossek
  • Gaduła

• 440 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 01:34

Cześć

Potrzebuję słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Rozglądam się po stronach internetowych, ale po wpisaniu frazy "słuchawki z mikrofonem" wyskakują same Gamingowe propozycje, które przez "gamingowe" w nazwie mają zawyżone ceny, a do mają design jak dla transofermsów. 

Zatem pytam gdzie/jak znaleźć słuchawki z mikrofonem nastawione na bycie tym czy mają być, a nie na fajnym wyglądzie i blood-massacre w nazwie. 

Przy okazji nie zaszkodzi wypełnić

Budżet : 80-140

Czego potrzebujesz? : słuchawki 

Przeznaczenie : głównie muzyka, rzadziej gry z kolegami

Źródło : bardzo kiepskie
Oczekiwania
: wbudowany mikrofon

a i już wypróbowałem kombinacje superlux 681 + zalman i słuchawki były świetne, ale mikrofon był do niczego (może felerna sztuka), dlatego szukam czegoś z wbudowanym mikrofonem.

ten typ słuchawek nazywa sie "headset" po wpisaniu w wyszukiwarke powinno tego wyskoczyć pełno

• 0

i5 6500

asrock h110m-dgs

GoodRam Play DDR4 2x8 GB 2400MHz CL15

HDD WD10EZEX 1TB

PSU Chieftec IArena Series GPA-500S8

#5 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4466 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 03 lipiec 2018 - 07:25

ten typ słuchawek nazywa sie "headset" po wpisaniu w wyszukiwarke powinno tego wyskoczyć pełno

Hmmm to może poleć które z tych pełno są godne uwagi :)
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#6 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 738 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 03 lipiec 2018 - 08:42

Jeżeli patrzysz w stronę Superluxów, to przypadkiem nie kup modelu HMC660X - ma mikrofon z wtykiem XLR, który wymaga specjalnego interface'u.

Jeżeli już Superlux, to model HMD660 - raczej ciężki do znalezienia obecnie, ale ma mikrofon z klasycznym jack 3,5mm.

Mam te słuchawki i polecam, w cenie, w jakiej je kupiłem (160 zł), ciężko o równie dobrze grający sprzęt z mikrofonem.

Miałem jeszcze krótką styczność z Snab OverTone HS-42M - grają nieznacznie gorzej od tych Superluxów, ale są tańsze, łatwo dostępne i mają dwa rodzaje kabla - z mikrofonem i bez. Naprawdę niezłe słuchawki w tej cenie. A napędzi je nawet dość słabe źródło (słuchałem ze starej integry Realtek 886). Są niby małe, ale jednak wokółuszne, lecz ich zamknięty format nie każdemu spasuje, ale mi akurat odpowiadał.

No i co najważniejsze - nie są "przebasowione", eksplozje nie dudnią, nie urywają głowy. Bass jest owszem podkreślony, ale w rozsądnych granicach.

Brzmieniowo odniesienia do 681 nie mam, bo nie miałem z nimi styczności.

• 0

SPC Alea S35W, Xilence Performance A+ 530W, ASRock B450M Pro4, Ryzen 1600x @4GHz, SPC Spartan 3 Pro push-pull, GTX 1070 MSI Gaming Z, G.Skill Aegis DDR4 2x8 GB 3000MHz CL 16, GoodRam C40 120 GB, WD EZEX 1TB

#7 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1860 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:20

Jeżeli zastosowaniem ma być słuchanie muzyki i okazjonalne granie z kolegami to rozsądniejszym wyborem będą normalne słuchawki + doczepiany mikrofon Zalman ZM-MIC1

• 0

#8 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7332 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:26

rozsądniejszym wyborem będą normalne słuchawki + doczepiany mikrofon Zalman ZM-MIC1

Hmmmm  :roll: Człowiek czegoś ewidentnie nie chce, ale trzeba go zawrócić na tą drogę?

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#9 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1860 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:08

cooger

mój błąd jakimś cudem nie zauważyłem ostatniego zdania  :roll:

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, mikrofon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych