Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć

Potrzebuję słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Rozglądam się po stronach internetowych, ale po wpisaniu frazy "słuchawki z mikrofonem" wyskakują same Gamingowe propozycje, które przez "gamingowe" w nazwie mają zawyżone ceny, a do mają design jak dla transofermsów. 

 

 

Zatem pytam gdzie/jak znaleźć słuchawki z mikrofonem nastawione na bycie tym czy mają być, a nie na fajnym wyglądzie i blood-massacre w nazwie. 

 

Przy okazji nie zaszkodzi wypełnić

Budżet : 80-140

Czego potrzebujesz? : słuchawki 

Przeznaczenie : głównie muzyka, rzadziej gry z kolegami

Źródło : bardzo kiepskie
Oczekiwania
: wbudowany mikrofon

 

a i już wypróbowałem kombinacje superlux 681 + zalman i słuchawki były świetne, ale mikrofon był do niczego (może felerna sztuka), dlatego szukam czegoś z wbudowanym mikrofonem.

Link to post
Share on other sites

 

Cześć

Potrzebuję słuchawek z wbudowanym mikrofonem. Rozglądam się po stronach internetowych, ale po wpisaniu frazy "słuchawki z mikrofonem" wyskakują same Gamingowe propozycje, które przez "gamingowe" w nazwie mają zawyżone ceny, a do mają design jak dla transofermsów. 

 

 

Zatem pytam gdzie/jak znaleźć słuchawki z mikrofonem nastawione na bycie tym czy mają być, a nie na fajnym wyglądzie i blood-massacre w nazwie. 

 

Przy okazji nie zaszkodzi wypełnić

Budżet : 80-140

Czego potrzebujesz? : słuchawki 

Przeznaczenie : głównie muzyka, rzadziej gry z kolegami

Źródło : bardzo kiepskie

Oczekiwania: wbudowany mikrofon

 

a i już wypróbowałem kombinacje superlux 681 + zalman i słuchawki były świetne, ale mikrofon był do niczego (może felerna sztuka), dlatego szukam czegoś z wbudowanym mikrofonem.

 

ten typ słuchawek nazywa sie "headset" po wpisaniu w wyszukiwarke powinno tego wyskoczyć pełno

Link to post
Share on other sites

Jeżeli patrzysz w stronę Superluxów, to przypadkiem nie kup modelu HMC660X - ma mikrofon z wtykiem XLR, który wymaga specjalnego interface'u.

Jeżeli już Superlux, to model HMD660 - raczej ciężki do znalezienia obecnie, ale ma mikrofon z klasycznym jack 3,5mm.

Mam te słuchawki i polecam, w cenie, w jakiej je kupiłem (160 zł), ciężko o równie dobrze grający sprzęt z mikrofonem.

 

Miałem jeszcze krótką styczność z Snab OverTone HS-42M - grają nieznacznie gorzej od tych Superluxów, ale są tańsze, łatwo dostępne i mają dwa rodzaje kabla - z mikrofonem i bez. Naprawdę niezłe słuchawki w tej cenie. A napędzi je nawet dość słabe źródło (słuchałem ze starej integry Realtek 886). Są niby małe, ale jednak wokółuszne, lecz ich zamknięty format nie każdemu spasuje, ale mi akurat odpowiadał.

No i co najważniejsze - nie są "przebasowione", eksplozje nie dudnią, nie urywają głowy. Bass jest owszem podkreślony, ale w rozsądnych granicach.
 
Brzmieniowo odniesienia do 681 nie mam, bo nie miałem z nimi styczności.
Link to post
Share on other sites

 

a i już wypróbowałem kombinacje superlux 681 + zalman i słuchawki były świetne, ale mikrofon był do niczego (może felerna sztuka), dlatego szukam czegoś z wbudowanym mikrofonem.

 

 

 rozsądniejszym wyborem będą normalne słuchawki + doczepiany mikrofon Zalman ZM-MIC1

 

Hmmmm  :roll: Człowiek czegoś ewidentnie nie chce, ale trzeba go zawrócić na tą drogę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...