Skocz do zawartości

Mega problem po zainstalowaniu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy-POMOCY!!!


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Hiro0319,

Recommended Posts

Witam.Wczoraj zainstalowałem oryginalną wersję Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.Gra się uruchomiła ale tak jakby odczytywała że monitor na którym się uruchamia jest nie wiem...przynajmniej 50-calowy.Chodzi o to że obraz był widoczny może w 1/4 i nie mozna było się dostać  do zadnych opcji żeby na przykład zmienić rozdzielczość.Na forum na Steamie ludzie piszą że mają takie same problemy.Jednak jakos ją uruchomiłem w rozdzielczości FullHD,pograłem trochę i wyłączyłem kompa.Dzisiaj o dziwo przy uruchomieniu komputera na pulpicie z kolei mam ogromne ikony,cały pulpit nie miesci się na ekranie,mogę dostać się tylko do dwóch ikonek a reszta jest jakby poza monitorem. w ustawieniach NVidii ustawiona jest rozdzielczość FullHD.Po zmianie na rozdzielczość 4K ikonki są prawidłowe,ale zamiast odrazu odinstalować grę bo jeszcze wtedy moglem się dostać panelu sterowania lub do Steama to odinstalowałem sterowniki karty i teraz to już w ogóle klapa.Nie mogę ustawić 4K bo stery odinstalowane,jakoś dostałem się do sterowników karty żeby zainstalowac ale po jakimś czasie instalacji trzeba zaakseptować umowę.Tego nie mogę zrobić bo po prostu nie widzę tego przycisku bo jest poza ekranem.Odpalałem kompa z integry i jest to samo.Jestem w kropce.Chciałem uruchomiś kompa w trybie awaryjnym ale nie wiem dlaczego nie mam tej ocji.Sa wszystkie ale nie ma "Ustawienia uruchamiania".Pytanie brzmi jak odinstalować tę cholerną grę jeżeli przez to że nic mi się nie mieści na monitorze to nie mogę się dostać panelu sterowania lub innego programu który pozwoliłby mi odinstalowanie tęj gry bomyślę że tu tkwi przyczyna tego problemu.Pozdrawiam.

 

Edit.

Udało mi się odinstalować tę grę ale problem pozostał,Czyli ogromne,wręcz monstrualne  ikony...

 

Problem rozwiązany.Jakimś sposobem gra włączyła mi w opcjach ekranu "niestandardowe skalowanie ekranu".Wyłączyłem to jest ok:)

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...