Skocz do zawartości

toshiba L735-109 problem z uruchamianiem/działaniem


Recommended Posts

Witam, mam problem z moim laptopem toshiba L735-109. Tydzień temu wyłączył mi się i nie chciał się uruchomić. Po podłączeniu do prądu świeciła się dioda ładowania, po naciśnięciu przycisku zasilania gasła i dalej nic się nie działo. Musiałem odłączyć go od zasilania i znowu podłączyć żeby znowu sytuacja się powtórzyła i tak za każdym razem. Rozkręciłem go, przeczyściłem, zmieniłem pasty, dalej to samo. Jak odłączyłem wewnętrzne porty usb (połączone "taśmą") zaczął się uruchamiać, zdążyłem przeinstalować system, ale nie chce w ogóle instalować sterowników, instalacja nie rusza dalej po naciśnięciu "instaluj".Teraz znowu powrót do głównego problemu: tego dnia co robiłem wyżej wymienione czynności uruchamiał się za każdym razem. Następnego dnia miał już znowu problemy z uruchamianiem, ale takie, że dioda się ciągle świeciła, a laptop nie reagował na przycisk zasilania. Po którymś razie się uruchamiał. Wczoraj doszły kolejne dolegliwości. Laptop ma problemy z uruchomieniem jak na początku, czyli po naciśnięciu klawisza zasilania gaśnie dioda i tyle. Odłączam od ładowania i znowu podłączam, za którymś razem odpali. Wyłączę go i mogę go od razu w czasie krótszym niż 7 sekund znowu uruchomić i zwykle odpala za pierwszym, ale po dokładnie 7 sekundach zapalają się na czerwono dioda zasilania i baterii i migają. Dioda pracy dysku uruchamia się dopiero jak wszystko ruszy poprawnie. Czy to może być wina któregoś z mostków?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...