Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pamięć Corsair Vengeance DDR3 2x4GB 1600MHz - BCM!

corsair vengeance ddr3 pamięć RAM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 205 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 01 lipiec 2018 - 08:40

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Sprzedaję UŻYWANĄ pamięć operacyjną

Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 ( CMZ8GX3M2A1600C9R ) w kolorze czerwonym

Licytacja bez ceny minimalnej od 1 zł:

oraz

Sprzedaję UŻYWANĄ pamięć operacyjną

Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 ( CMZ8GX3M2A1600C9 ) w kolorze czarnym

Licytacja bez ceny minimalnej od 1 zł:

PAMIĘĆ W KOLORZE CZERWONYM:

Kości pamięci są w bardzo dobrym stanie, działają idealnie, zmodyfikowany mają tylko nieco wygląd (zmiana samych naklejek), ponieważ robiłem kiedyś modding wizualny całego peceta. 
Niemniej jednak nie wpłynęło to w żadnym stopniu na funkcjonowanie samych pamięci. Nie były one nigdy podkręcane, nie czułem takiej potrzeby.

Pamięć zakupiłem 09.08.2012 roku w krakowskim salonie morele.net. Dołączam oryginalny dowód zakupu.

Pamięć sprzedaję, ponieważ przeszedłem po 6 latach na laptopa.

Specyfikacja:

Typ pamięci: DDR3
Napięcie [V]: 1.50
Częstotliwość pracy [MHz]: 1600
Opóźnienie: 8 CL
Korekcja ECC: brak
Liczba modułów: 2
Pojemność: 8 GB (2x4GB)
Kość do komputera PC

W skład zestawu wchodzi:

- 2x kość pamięci 4GB

- oryginalne pudełko

- dowód zakupu

PAMIĘĆ W KOLORZE CZARNYM:

Kości pamięci są w bardzo dobrym stanie, działają idealnie, zmodyfikowany mają tylko nieco wygląd (zmiana samych naklejek), ponieważ robiłem kiedyś modding wizualny całego peceta. 
Niemniej jednak nie wpłynęło to w żadnym stopniu na funkcjonowanie samych pamięci. Nie były one nigdy podkręcane, nie czułem takiej potrzeby.

Jedna kość pamięci zostałą przeze mnie zakupiona 07.05.2015 roku w sklepie net-s.pl, natomiast druga 13.12.2015 roku w krakowskim salonie Komputronik. Dołączam oba oryginalne dowody zakupu.

Pamięć sprzedaję, ponieważ przeszedłem po 6 latach na laptopa.

Specyfikacja:

Typ pamięci: DDR3
Napięcie [V]: 1.50
Częstotliwość pracy [MHz]: 1600
Opóźnienie: 8 CL
Korekcja ECC: brak
Liczba modułów: 2
Pojemność: 8 GB (2x4GB)
Kość do komputera PC

W skład zestawu wchodzi:

- 2x kość pamięci 4GB

- 2x oryginalne pudełko

- 2x dowód zakupu

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 23 czerwca 2018.

9SS2PbK.jpg?1

FtGhuyi.jpg?1

MqZTbfL.jpg?1

LSh4B0o.jpg?1

I66sEm3.jpg?1

9i3qWTz.jpg?1

xB3zkab.jpg?1

eyFB1ip.jpg?1

ZvdPTwT.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: corsair, vengeance, ddr3, pamięć, RAM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych