Skocz do zawartości

Problem z grą na laptopie nowym 1 dniowym


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PiRazyDrzwi,

Recommended Posts

Witam, uruchomiłem grę w celu sprawdzenia jak ona działa na laptopie, ta gra to CS:GO, wszystko fajnie działa mogę grać i z 5 minut ale po wyłączeniu pojawiają się paski jak na ekranie aż do momentu restartu komputera, czy jest możliwe że problem leży pomiędzy APU a grą ? 

 

Model laptopa: lenovo Ideapad 320-15AST

 

 

Link do problemu

https://www.youtube.com/watch?v=30daUPO9PfA

Laptop przeszedł 1 minutowy test FHD w furmark z rezultatem 54*C Max i z rezultatem jak z linku poniżej po teście trwającym łącznie 5minut używałem obu opcji czyli OpenGL i CPU .

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/36335661_235820413887291_3057222188751912960_n.png?_nc_cat=0&oh=a45d955fba9e88181bcf223896d15ffc&oe=5BE2115B

Jak problem nie leży po stronie sprzętu to kamień z serca :)

Edytowane przez tabask021
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Być może CS stwarza konkretne warunki wystąpienia problemu. Ja bym spróbował nowych sterów, jeżeli tego nie robiłeś, a jeżeli nic nie da, to kontakt z serwisem. Tylko że serwis Lenovo to śmiech na sali, więc przez miesiąc możesz nie mieć kompa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pobrałem sterowniki od nowa i pobieram też od nowa cs go . Podobny przypadek miałem po instalacji sterów do 1060-tki też paski wywaliło ale na pulpicie xd, po reinstalacji było ok .

 

Działa ;) Zainstalowałem sterowniki nie z auto update catalyst tylko te Adrenalin Edition 18.5.1 ;) Dzięki i miłego weekendu . 


Dobra dziś znów wyskoczyło ale odkryłem ze problem występuje z sterownikiem od karty graficznej, bez niego nie ma tego problemu .

Edytowane przez tabask021
Link to post
Share on other sites

Jeżeli po instalacji sterów do karty pojawia się problem, którego bez sterów nie ma, to jak kolega wyżej napisał, niemal na pewno fizyczne uszkodzenie grafiki. Gwarancja jest jedynym wyjściem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wszystko rozwiązane, lenovo update pobrał sterowniki catalyst 17.3 a ja instalowałem 18.3 ręcznie i się zmieszały . Nie mieliście racji koledzy, dobrze że nie odesłałem a się uparłem by pogrzebać w folderach :P 

Link to post
Share on other sites

Gdybyś napisał, że nie sprawdziłeś/odinstalowałeś sterów, to byśmy się pewnie kapnęli  :P  Niemniej dobrze, że udało się naprawić.

PS:Oznacz temat (swój post) jako rozwiązany, to modzi będą wiedzieli, żeby zamknąć temat  ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...