Skocz do zawartości

Program do robienia kopii zapasowej systemu


Recommended Posts

Szukam programu do robienia kopii zapasowej systemu, ale uruchamiany z Windowsa a nie z płyty startowej DVD. Raz mi czyta płytę drugi raz nie czyta, a spod Windowsa nie będzie potrzebny cały restart systemu. Posiadam Paragon Backup i Recovery i nie chce mi tego odczytać. Są jakieś propozycje bo dawno nie robiłem backupu.

Link to post
Share on other sites

Ghosta używałem dawno temu. Nie narzekałem. Miałem jakąś starszą wersję, która nie obsługiwała dysków NVMe, to przesiadłem się na Acronisa (tańszy), którego wciąż używam. Niedawno testowałem EaseUS Todo Backup i też nie ma do czego się przyczepić. Ten ostatni jest w wersji free, która robi kopię wolniej, ale działa.

 

Wszystkie programy możesz przetestować, bo mają wersję trial.

Link to post
Share on other sites

To napisz jaki najbardziej przypadł Ci do gustu.

 

 

Mam dylemat między Norton GhostEaseUS Todo Backup- prostota obsługi i małe pliki wynikowe. Z resztą rozwiązań miałem różne problemy. EaseUS Todo Backup z partycji 200 GB zrobił 100 GB, reszte wyników musiałem skasować, żeby zwolnić miejsce. Z systemowego rozwiązania zrezygnowałem - zraziłem się kiedyś do tej metody - co nie znaczy, że jest zła - po prostu mi nie pochodzi, wole oddzielny program.

 

//Edit

Przyjrzałem się bliżej programowi  Acronis True Image i wszystkie wymienione programy są proste w obsłudze - jest troche opcji ale jak to bywa z nowymi programami - trzeba się wgłębić i ogarnąć je. Konkluzja - wszystkie trzy programy polecam do robienia kopii zapasowej a wybór który konkretny pozostawiam czytelnikowi. Oczywiście mówie o wersjach płatnych, tylko EaseUS Todo Backup był jako freeware. Mi najbliżej jest do programu Acronis True Image, chociaż na początku mówiłem co innego.

Edytowane przez prezes.cc
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Hej

Norton Ghost jest niezły, a może produkty firmy Acronis.? Też są dobre.Tylko mają jeden mankament są drogie.

Najpierw je wypróbuj.Ghosta lub Acronis.Acronis Tru Image jest warty testowania a nawet wydania kasy.


Hej

Acronis True Image jest dobry i przede wszystkim prosty.

Edytowane przez Maciej21
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...