Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 300 PLN


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Deathadder lefthanded.


§  Jaką masz obecnie podkładkę: QCK+


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800-600


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Jakieś 3/4 podkładki aby zrobić 180stopni. 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Counter strike, rainbow six siege, league of legends, pubg, battlefield.


§  Ile przycisków używasz w myszce: 3. (lpm, ppm, scroll - bardzo dużo używany, zarówno na "pulpicie" jak i w grach gdzie najczęściej mam na nim skok, więc scroll powinien być bardzo trwały.


§  Chwyt: Palm grip.


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 2+2+1 (lewa ręka)


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Mój 5'letni razer wyzionął ducha.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Z racji tego, iż jestem leworęczny myszka musi mieć profil uniwersalny, dzięki czemu zdecydowana większość myszek np od logitecha automatycznie odpada. Z moich obserwacji zauważyłem dwa godne modele nad którymi również się zastanawiam, są nimi; Sensei 310 oraz Zowie FK1 - taka tylko sugestia z mojej strony.


Link to post
Share on other sites

W sense'u 310 jest lepszy, ale są to już marginalne różnice.

Jeśli nie używasz bocznych przycisków to wziąłbym jeszcze pod uwagę Dream Machines DM3. Mała, lekka  konstrukcja ze świetnym sensorem, pod warunkiem, że chciałbyś zmienić chwyt, do palma byłaby za mała. Niestety nic podobnego do DA lefthanded nie znajdziesz :/

Jeśli zostajesz przy palm gripie i cena nie gra roli to zdecydowanie sensei 310. FK1 to już dosyć leciwa mysz i jest gorzej wykonana.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...