Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITAM !

Mój budżet : ~1600ZŁ
Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :  Sklep stacjonarny - RTV i MEDIA EXPERT, ew. mogę się zastanowić nad zamówieniem telefonu jeśli naprawdę będzie warto.
Nowy czy używany :  Nowy
Preferowany rozmiar wyświetlacza :  Brak
Preferowany system mobilny :  Android
do czego będę używać urządzenia :  Internet, gry, muzyka
Najważniejsze wymagania :  Szybki, przyzwoita bateria, dobrze by było gdyby po roku używania nie zacinał się co chwilę tak jak mój poprzedni tel P8 Lite.

 

Zastanawiam się pomiędzy S S7, LG G6, Honor 9.

Podoba mi się Honor 10 więc pytanie czy opłaca się dołożyć te 200ZŁ do niego?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Honesto
Link to post
Share on other sites
Ze swojej strony polecam LG G6.

Zawsze podobała mi się nakładka na Androida w LG.

Nie ma zbędnych wodotrysków, całość jest dość podobna do czystego Androida,

a tam gdzie LG coś zmienił to na plus.

 

Za Samsungiem nigdy nie przepadałem.

Do tego S7 to jest model z roku 2016, a G6 jest z roku 2017.

Z jakiegoś powodu LG G6 bardzo ładnie staniał w 1 rok od premiery (w momencie premiery kosztował 2500).

 

Honor to trochę inna liga,

powiedziałbym że warto kupić jak ktoś chce mieć wydajny sprzęt do gier lub wymagających apek.

Natomiast Honory są to nieco tańsze odpowiedniki modeli Huawei P,

w którychś coś zmodyfikowali żeby było taniej - np. gorszej jakości obudowa, gorszy głośnik czy aparat.

W tym przypadku Honor 9 to tańsza wersja Huawei P20. Bo jak widać P20 już jest znacznie droższy :)

 

Od siebie polecam brać starszego flagowca,

zamiast nowszego nie-flagowca.

 

LG G6 powiedziałbym że jest najlepszym wyborem dla większości osób.

 

Sam mam HTC 10, też kupiłem w tym roku (za 1400).

Szczerze mówiąc po przesiadce z LG G3 widzę sporo rozwiązań które HTC przekombinowało i w LG było lepiej.

Jednak ja jestem zadowolony ze względu na genialną jakość dźwięku na słuchawkach. (wbudowany DAC, coś podobnego jak w LG V30 tylko HTC ma kiepski marketing i zbytnio tego nie rozreklamowali ...)

Więc swojego HTC 10 sam bym nie zamienił na inny, ale niekoniecznie polecam, chyba że ktoś wie co robi :D Jakość wykonania super, ekran super, dźwięk genialny, tylko oprogramowanie od HTC nieco denerwuje.

 

Warto też się zastanowić nad Motorolą,

np "Moto Z" lub "Moto G6 Plus".

G6 to nie flagowiec, ale seria G ma opinię świetnego stosunku jakości do ceny, nawet aparat ma dobry, nie tak dobry jak we flagowcach ale lepszy niż w średniakach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...