Skocz do zawartości

Recommended Posts

Telefon LG G Flex 2 z systemem Android 6.0.1

Opis: Telefon był w gumowym case'ie i prawdopodobnie się przegrzał podczas używania. W tym samym czasie rozładowała się bateria. Telefon próbował się włączyć po przegrzaniu, jednak po kilku sekundach się wyłączał ze względu na baterię. Po podłączeniu po ładowarki telefon się w końcu włączył, ale zaczął się sam resetować. Postanowiłem go wyłączyć, aby ostygł. Naładowałem go do ok. 70%. Zostawiłem go na noc wyłączonego. Rano włączyłem. Telefon działał normalnie, więc zrobiłem kopię zapasową i włączyłem dane komórkowe. Przyszło parę wiadomości, a telefon cały czas działał normalnie. Jednak po włączeniu aplikacji Snapchat, która pewnie bardziej obciążyła system, telefon znów zaczął się wyłączać. Wygląda to tak: Telefon się wyłącza, ale się resetuje i włącza się ponownie. Po włączeniu pojawia się ekran blokady i po sekundzie lub dwóch gaśnie i znowu się resetuje. Czasami działa dłużej niż parę sekund, więc wyłączyłem go za pomocą przycisku Blokady i wybraniu opcji wyłączenia się telefonu. Leży on do tej pory i nie jest włączany. Bateria jest kompatybilna z telefonem, więc nie da się jej wyjąć.

Czy jest to wina sprzętu czy tylko oprogramowania?

I jeszcze jedno pytanie: czy warto by było to naprawiać, ponieważ na gwarancję nie ma co liczyć z uwagi na wcześniej wymieniony ekran w telefonie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...