Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samoczynne resetowanie się telefonu

samoczynne resetowanie się telefonu Android 6.0.1 LG G Flex 2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 238SAMIxD

238SAMIxD
  • Nowicjusz

  • 4 postów
  • Miejscowość:Gostynin

Napisano 26 czerwiec 2018 - 13:50

Telefon LG G Flex 2 z systemem Android 6.0.1

Opis: Telefon był w gumowym case'ie i prawdopodobnie się przegrzał podczas używania. W tym samym czasie rozładowała się bateria. Telefon próbował się włączyć po przegrzaniu, jednak po kilku sekundach się wyłączał ze względu na baterię. Po podłączeniu po ładowarki telefon się w końcu włączył, ale zaczął się sam resetować. Postanowiłem go wyłączyć, aby ostygł. Naładowałem go do ok. 70%. Zostawiłem go na noc wyłączonego. Rano włączyłem. Telefon działał normalnie, więc zrobiłem kopię zapasową i włączyłem dane komórkowe. Przyszło parę wiadomości, a telefon cały czas działał normalnie. Jednak po włączeniu aplikacji Snapchat, która pewnie bardziej obciążyła system, telefon znów zaczął się wyłączać. Wygląda to tak: Telefon się wyłącza, ale się resetuje i włącza się ponownie. Po włączeniu pojawia się ekran blokady i po sekundzie lub dwóch gaśnie i znowu się resetuje. Czasami działa dłużej niż parę sekund, więc wyłączyłem go za pomocą przycisku Blokady i wybraniu opcji wyłączenia się telefonu. Leży on do tej pory i nie jest włączany. Bateria jest kompatybilna z telefonem, więc nie da się jej wyjąć.

Czy jest to wina sprzętu czy tylko oprogramowania?

I jeszcze jedno pytanie: czy warto by było to naprawiać, ponieważ na gwarancję nie ma co liczyć z uwagi na wcześniej wymieniony ekran w telefonie?


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samoczynne, resetowanie, się, telefonu, Android, 6.0.1, LG, G Flex 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych