Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Tania karta graficzna do vr

Vr Karta graficzna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Eniowski

Eniowski
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 13:40

Witam.
Planuje zakupić headset vr, ale nie wiem jaką kartę graficzną do grania w vr. Aktualnie mam nvidia geforce Gtx 750. Maksymalny budżet na tą kartę to 1000zł.
I czy ta aktualna karta uciągnie jakąś grę która nie potrzebuje jakiejś bardzo wydajnej karty.
  • 0

#2 wojciechu15

wojciechu15
  • Nałogowiec

• 1695 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 14:20

"Jakaś" karta na pewno "jakąś" grę która "jakiejś" super mocnej karty nie wymaga na pewno uciągnie. 

Za mało konkretów. Na pewno jakieś mniej złożone aplikacje czy dema technologiczne ruszą, jednak z bardziej złożonymi grami będzie raczej problem.

Masz na youtube sporo filmów z 1060 6gb (którą używaną kupisz za niewiele ponad 1000) w doom vr, czy fallout vr i na najniższych możliwych ustawieniach jakoś trzymają podobno te 90fps, ale nie wiem czy to jest metoda by kupować drogi zestaw pod VR i parować to z kartą graficzną za połowę ceny oculusa. Ani to nie wyjdzie tanio, ani jakość nie będzie zachowana. Nie bez powodu w większości przypadków jako minimum podają 1070 i to pewnie po to by nie przerazić wymaganiami, a to karta za 2000zł.

• 0
CPU: i7 8700K COOLER: SPC Grandis 2 XE1436 GPU:Gigabyte G1 gaming GTX 970 MOBO: AsRock Fatal1ty z370 Gaming k6
RAM: G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3200MHz CL16 SYSTEM SSD: Plextor PX-256M8PeG DATA SSD: Samsung EVO 250GB
PSU: Seasonic Focus Plus Gold 750W CASE: SPC Armis AR7TG MONITOR: TV Sony KLD50W-808C AUDIO AIM SC808 & AKG K240 Studio

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Vr, Karta graficzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych