Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nowe - pamięci RAM - DDR2 - GOODRAM PRO 2x1GB - 900 MHz CL5 - PC2-7200

DDR2 GOODRAM PRO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Narmer

Narmer
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 14:13

Model: GOODRAM PRO 2x1GB PC2-7200 (GP900D264L5/2GDC)
Pojemność: 2GB (2x1GB)
Typ pamięci: DDR2 PC2-7200
Częstotliwość pracy: 900MHz
Opóźnienie: CL5

Sprzedam nowe unikatowe pamięci DDR2 w zestawie Dual Channel na wyselekcjonowanych układach firmy Micron, które w standardowej konfiguracji działają z taktowaniem 900Mhz przy timingach 5-5-5-15. 

Pamięć jest nowa (oryginalnie zapakowana), świeżo wymieniona na gwarancji.

Gwarancja jest wieczysta – dołączam do zakupu kopię faktury.

Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty - Warszawa.

Cena: 100zł

Ogłoszenie:

https://www.olx.pl/o...99-IDwgpKT.html

Gh6Vlxx.jpg

#2 worm

worm
  • π

• 10546 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 14:45

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 09:53

Niestety nie mogę edytować mojego tematu. Dodaję zdjęcie zgodne z regulaminem:

exSR5J2.jpg

#4 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 08:36

Odświeżam.

#5 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 13:39

Odświeżam.

#6 adijedi

adijedi
  • Dyskutant

• 164 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 17:14

wystaw na licytację

samsunga od super sprzedawcy i to ze sklepu nówke 2gb chcą o wiele taniej a nawet i to nie schodzi...

#7 wojciechu15

wojciechu15
  • Nałogowiec

• 1637 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 22:52

...bo kogo tak w zasadzie interesuje wydajność ddr2 i jest gotów zapłacić 100, skoro można mieć tyle samo za 20zł, albo za darmo od znajomego informatyka który ma całą szufladę starych pamięci z rozbiórki? Sam mam chyba z 5 kości ddr2 różnej pojemności w szufladzie. 

CPU: i7 8700K COOLER: SPC Grandis 2 XE1436 GPU:Gigabyte G1 gaming GTX 970 MOBO: AsRock Fatal1ty z370 Gaming k6
RAM: G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3200MHz CL16 SYSTEM SSD: Plextor PX-256M8PeG DATA SSD: Samsung EVO 250GB
PSU: Seasonic Focus Plus Gold 750W CASE: SPC Armis AR7TG MONITOR: TV Sony KLD50W-808C AUDIO AIM SC808 & AKG K240 Studio

#8 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7285 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 19 lipiec 2018 - 08:01

Cena na razie bez związku z rzeczywistoscią skoro 2x1GB 800Mhz da się kupić za 25pln

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#9 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 15 październik 2018 - 17:06

Oczywiście, że dla typowego użytkownika cena nie jest zachęcająca. Natomiast kolekcjoner lub overclocker (bawiący się np. w HWBot) już taka pamięć może zainteresować, szczególnie że można robić na niej na prawdę bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o OC.

Do tego sprzedaję fabrycznie nową po wymianie z gwarancji.

#10 CrisPell

CrisPell
  • Nałogowy gracz, fanatyk gadżetów

• 1837 postów
  • 3DMark 06:33476

Napisano 15 październik 2018 - 19:01

Dalej to żaden argument by tyle płacić za stare pamięci tej pojemności. Gwarancja wieczysta nie obowiązuje, bo produkt nie figuruje już na rynku. GoodRAM niechętnie daje się podkręcać, a te 900MHz to pewnie max.

Użytkownik CrisPell edytował ten post 15 październik 2018 - 19:04

#11 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 16 październik 2018 - 12:41

Dalej to żaden argument by tyle płacić za stare pamięci tej pojemności. Gwarancja wieczysta nie obowiązuje, bo produkt nie figuruje już na rynku. GoodRAM niechętnie daje się podkręcać, a te 900MHz to pewnie max.

@CrisPell widać, że twój post to tylko hejt. Dlaczego? Dlatego, że te pamięci zostały właśnie wymienione na gwarancji kilka miesięcy temu (widać problemy z czytaniem ze zrozumieniem), więc jak widać gwarancja obowiązuje i widać jakie masz o tym pojęcie. Osoba zainteresowana dostanie protokół z wymiany.

Po drugie kolejny raz widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz i na jakich układach te pamięci były produkowane. Sam na poprzednich sztukach do testów OC latałem z nimi na 1200MHz przy timingach 5-5-5-x. Nie mam pretensji o brak wiedzy, nie każdy jest omnibusem, ale nie mam za dużo szacunku do ludzi, którzy próbują się wypowiedzieć o wszystkim, bo zawsze wydaje im się że mają coś do powiedzenia. Udowodniłeś że nie masz.

Jak siedzisz dużo na forum i wypowiadasz się w każdym dziale to nie znaczy, że masz coś do powiedzenia, także proponuję nabijać licznik postów, gdzieś indziej, może jest tutaj jakiś dział lifestyle czy coś - nie wiem od lat nie zaglądam. Dziękuję z góry za uszanowanie mojej prośby, bo twój hejt nic tutaj nie wnosi merytorycznego.

Jak pamięci się nie sprzedadzą w tej lub podobnej kwocie to najwyżej wystawię je na licytację, nie mam z tym ciśnienia, bo od lat nie bawię się ani w OC ani w składanie kompów. Leżą w szafie z gratami z czasów jak bawiłem się w ekstremalne OC i coś tam czasami sobie z tego sprzedaję jak znajdę chwilę wolnego czasu, nie rozumiem skąd taki problem. Nie podoba się to się nie wypowiadam, a nie udaję mędrce z kosmosu.

#12 adijedi

adijedi
  • Dyskutant

• 164 postów

Napisano 16 październik 2018 - 17:02

ojoj Narmer  - w y l u z u j

nawet ludzie tego nie czytają, tyle twój tekst wart ile te "kości" rozumiem 2x4 gb albo coś,

#13 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 16 październik 2018 - 21:14

Jestem wyluzowany i to w pełni, dlatego nie przeszkadza mi to w wyjaśnieniu pewnych spraw osobom, które hejtują zamiast wnieść coś merytorycznego.

Nie ukrywam, że jestem zdziwiony, że moderacja nie wyrzuca postów związanych z kwestionowaniem ceny. Kogo interesują komentarze co za ile ktoś sprzedaje. Jak ja widzę w sklepie coś drogiego to po prostu tego nie kupuję ani nie komentuje, a nie stoję jak pajac i kłócę się ze sprzedawcą, że coś za drogo sprzedaje, bo ja wiem lepiej.

#14 worm

worm
  • π

• 10546 postów

Napisano 16 październik 2018 - 21:20

Myślę, że już wszystko zostało wyjaśnione.

Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów.

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#15 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 23:10

Odświeżam.

Nowa cena - 95zł.

#16 Narmer

Narmer
  • Autor tematu
  • Nowicjusz