Skocz do zawartości

Forza Horizon 3 - spadki do 0 fps.


Recommended Posts

Witam. Wczoraj zakupiłem sobię grę - Forze Horizon 3 i zainstalowałem. Sprawa wygląda tak. System przydzielił mi zalecane ustawienia średnie, pograłem i w trakcie wyścigu mam straszne spadki FPSów. Zazwyczaj mam 60 FPS i nagle w momencie podczas wyścigu gra się zetnie razem z dźwiękiem i odcina po 1s i tak przez cały czas. Zmieniłem ustawienia na niskie - to samo. Postanowiłem więc dac ustawienia ultra i tutaj się poprawiło, mam stałe te 60fps ale ścinki co jakiś czas podczas wyścigu występują i są strasznie wkurzające. Ktoś wie jak to zniwelować? Pragnę przypomnieć tylko, że na free ride czyli na wolnej jeździe ścinek jako tako nie ma, ale występują też co jakiś czas przy większych prędkościach.

 

CPU: FX 8350

GPU: RX 470 G1 GAMING 4GB vram

RAM: 8GB 1600MHz

MOBO: AsRock 980de3/u3s3

 

Dla porównania z moim kolegą z którym w to gram, bo on przy takich specyfikacjach jak 12GB ram, FX 8350 i 1050Ti 4GB vram nie ma ścinek w porównaniu do mnie.


Upade: Po 5 minutach od rozpoczęcia grania jest wszystko ok, aczkolwiek po około 10 minutach jazdy zaczyna się ścinanie i inne rzeczy. Czego to wina?

Edytowane przez Yakub
Link to post
Share on other sites

Zauważyłeś,że kolega ma 12GB ramu ? 

https://www.google.pl/search?q=wymagania+forza+horizon+3&oq=wymagania+forza+hprizo&aqs=chrome.1.69i57j0l5.17824j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

8GB to wymagania minimalne a system swoje bierze,dlatego gra odczuwa niedobór. Poza tym wymagania minimalne gwarantują,że grę włączysz i nic więcej...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Naprawiłem i rozwiałem wszelkie wątpliwości. Wystarczy po uruchomieniu dać wysoki priorytet. Nastąpił drugi problem który męczy mnie i kolegę - szary ekran i wyłącznie gry po kilku minutach grania. Ktoś ma rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...