Skocz do zawartości

Myszka z promocji z X-Kom


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Leminairre,

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wymiany myszki, a z racji tego, że w X-Komie zaczęła się "mistrzowska promocja" jest to, wydaje mi się, całkiem ciekawa opcja aby właśnie dokonać jakiegoś zakupu. I stąd moje pytanie - którą myszkę z promocji do 150 zł najlepiej wybrać? 

 


 

§  Budżet: ~150 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Gembird MUSG-001-R

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Genesis M12 Midi

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Główne przeznaczenie to Rainbow 6 Siege

§  Chwyt: Palm Grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: ~15 cm

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Dwa boczne przyciski, zmiana DPI

 

 

Zastanawiam się nad:

 

Logitech G203 Prodigy za 99 zł

Logitech G Pro za 149 zł

Logitech G402 Hyperion Fury za 149 zł

 

Z czego najbardziej skłaniałbym się ku tej ostatniej ze względu na przycisk macro, nigdy nie używałem takiego rozwiązania, a może być przydatne przy próbie dokładniejszego przycelowania.

 

Znajdzie się coś lepszego?

Edytowane przez Piechutus
Link to post
Share on other sites

G502 chwalą sobie głównie casuale nie ukrywając, wiec to zależy jakim jesteś graczem ;)

 

ale g402 za sam sensor i wagę lepiej sobie odpuścić,

 

a co do g pro i g203 to trzeba po prostu lubić takie małe myszki, żeby Ci się je w ogóle dobrze trzymało

Link to post
Share on other sites

A pomijając akcję X-Komu? Coś sensownego do tych 150 zł?

 

Wiem, że to głupie, bo nie ma żadnego przełożenia na korzystanie z myszki ale zależy mi na tym żeby podobała mi się wizualnie.

 

W polecanych myszkach znajduje się sporo pozycji od SteelSeries, co mnie cieszy bo tak jakoś podobają mi się ich produkty, ale czytając, m.in. tu na forum, o problemach dotyczących Rivali odrzuca mnie od zakupu, a szkoda bo bardzo podoba mi się Rival 300 (~180 zł z wliczoną przesyłką).

 

Z kolei Razer odpada kompletnie, kształt mnie odpycha i nie pałam zbytnio sympatią do tej firmy.

 

W innym temacie wyszukałem CoolerMaster MM530, który też wygląda fajnie, gdyby tylko nie to logo, chociaż jeśli ta myszka jest naprawdę świetna to za te niecałe 170 zł + przesyłka byłbym w stanie to przeboleć

 

DM1 Pro nie wygląda jakoś rewelacyjnie chociaż jak tak patrzę na polecane myszki to też byłby spoko.

Link to post
Share on other sites

Obecnie na Morele obydwie myszki różni zaledwie parę złotych (MM530 z odbiorem w wybranym punkcie 175 zł, DM 1 Pro S z tą samą dostawą 177 zł), a jestem w stanie dopłacić te 20-30 zł względem początkowego budżetu jeśli naprawdę robi to różnicę.

 

Popatrzyłem na recenzje tych myszek na test-gear i lepszą ocenę (tyle, że z 2016 roku) ma DM1 Pro S ale mimo wszystko bardziej podoba mi się Cooler Master.

Link to post
Share on other sites

G203 czy 403 to bardzo dobre myszki nie wiem czemu taki hejt :/ tym bardziej w dobrej cenie ale mniejsza inna do 150 zł to zostaje

Dream Machines DM2 Comfy S https://www.x-kom.pl/p/419818-myszka-przewodowa-dream-machines-dm2-comfy-s-12000dpi-czarna.html ma świetny kształt no i sensor pierwsza klasa :) co tu dużo mówić http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/dm2-comfy-s-test-myszki-dla-graczy.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...