Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czy warto kupić Samsung Galaxy S7?

Samsung Galaxy S7 Czy Warto Kupic Pytanie Pomoc Help

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bovired

bovired
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 20:08

Witam!
Mam pytanie, czy na ten moment warto kupić telefon Samsung Galaxy S7 w jego przedziale cenowym, czyli za około 1500 złotych.
  • 0

#2 FunnyGun

FunnyGun
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 21:01

Telefon fajny ale ja bym próbował licytować albo uszkodzonego szukać, nie jeden raz opłaca się kupić uszkodzony i naprawić :) Wytapane z Redmi Note 4 Global
  • 0

#3 Polluks

Polluks
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:34

Też stoję przed taką decyzją. Sceptycznie jednak podchodzę do używek. Nie wiem jak długo trzyma bateria po dwóch, trzech latach używania. Jest także ryzyko zablokowania przez operatora nowszych egzemplarzy.

• 0

#4 sekus007

sekus007
  • Dyskutant

• 204 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 14:29

Według mnie się opłca. Tym bardziej że dostał aktualke andka do oreo. Wydajność, wyświetlacz oraz aparat stoją w tym telefonie na bardzo wysokim poziomie. Patrząc na konkurencję w podobnym przedziale cenowym to jednak bije ich na głowe. Jedynie jeszcze można zastanowić się jeszcze nad LG G6.

Użytkownik sekus007 edytował ten post 29 czerwiec 2018 - 14:30

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Samsung, Galaxy, S7, Czy, Warto, Kupic, Pytanie, Pomoc, Help

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych