Skocz do zawartości

Apple iPhone 7 128GB Rose Gold - BCM GWARANCJA!


Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 
Mam do sprzedania UŻYWANY smartfon
 
Apple iPhone 7 128GB w kolorze Rose Gold
 
 
na gwarancji do 24.10.2018 roku!
 
 
Smartfon jest w dobrym stanie wizualnym, działa idealnie. Nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Na ekranie znajdują się mikroryski widoczne pod światło (widoczne na jednym ze zdjęć), które nie 
wpływają w żaden sposób na obsługę albo komfort korzystania z urządzenia (niewidoczne przy włączonym ekranie). Na tyle urządzenia znajduje się jedna większa rysa (widoczna na zdjęciu) oraz mikroryski, głownie widoczne na logo Apple. 
Boki urządzenia są w bardzo dobrym stanie, dwa drobne przetarcia (dostrzegalne dopiero z bliskiej odległości) widoczne są jedynie na rogach urządzenia. Obiektywy zarówno przedniego jak i tylnego aparatu nie są w ogóle zarysowane. 
 
Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze i trzeba dobrze się przyjrzeć, żeby dostrzec ryski i przetarcia.
 
 
Smartfon nie posiada blokady SIM ani iCloud.
 
iPhone został przeze mnie zakupiony już jako używany 25.04.2018 roku i miał służyć na wyjeździe do robienia zdjęć przy użyciu gimbala (żeby mój główny telefon był wolny). 
 
Sprzedawca na swój telefon oferował 6 - miesięczną gwarancję, a więc jeszcze przez 4 miesiące. Oczywiście dołączam oryginalny paragon i kartę gwarancyjną.
 
 
Smartfona sprzedaję, ponieważ już wróciłem z wyjazdu i telefon leży nieużywany w szufladzie.
 
 
W skład zestawu wchodzi:
 
- smartfon Apple iPhone 7 128GB Rose Gold
 
- pudełko
 
- kabel lighting
 
- ładowarka sieciowa
 
- dowód zakupu
 
- karta gwarancyjna
 
 
Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 17 czerwca 2018.
 
 
RkAdx0I.jpg?1
 
3y53MCc.jpg?1
 
fFiAUMJ.jpg?1
 
TMz0v4w.jpg?1
 
Q4V3xJ3.jpg?1
 
5BlfNPg.jpg?1
 
dNIFXMx.jpg?1
 
5dTvQyM.jpg?1
 
gq72qdy.jpg?1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...