Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Apple iPhone 7 128GB Rose Gold - BCM GWARANCJA!

apple iphone iphone7 smartfon telefon ios smartphone

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 205 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 20 czerwiec 2018 - 17:59

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam do sprzedania UŻYWANY smartfon

Apple iPhone 7 128GB w kolorze Rose Gold

na gwarancji do 24.10.2018 roku!

Smartfon jest w dobrym stanie wizualnym, działa idealnie. Nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Na ekranie znajdują się mikroryski widoczne pod światło (widoczne na jednym ze zdjęć), które nie 
wpływają w żaden sposób na obsługę albo komfort korzystania z urządzenia (niewidoczne przy włączonym ekranie). Na tyle urządzenia znajduje się jedna większa rysa (widoczna na zdjęciu) oraz mikroryski, głownie widoczne na logo Apple. 
Boki urządzenia są w bardzo dobrym stanie, dwa drobne przetarcia (dostrzegalne dopiero z bliskiej odległości) widoczne są jedynie na rogach urządzenia. Obiektywy zarówno przedniego jak i tylnego aparatu nie są w ogóle zarysowane. 

Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze i trzeba dobrze się przyjrzeć, żeby dostrzec ryski i przetarcia.

Smartfon nie posiada blokady SIM ani iCloud.

iPhone został przeze mnie zakupiony już jako używany 25.04.2018 roku i miał służyć na wyjeździe do robienia zdjęć przy użyciu gimbala (żeby mój główny telefon był wolny). 

Sprzedawca na swój telefon oferował 6 - miesięczną gwarancję, a więc jeszcze przez 4 miesiące. Oczywiście dołączam oryginalny paragon i kartę gwarancyjną.

Smartfona sprzedaję, ponieważ już wróciłem z wyjazdu i telefon leży nieużywany w szufladzie.

W skład zestawu wchodzi:

- smartfon Apple iPhone 7 128GB Rose Gold

- pudełko

- kabel lighting

- ładowarka sieciowa

- dowód zakupu

- karta gwarancyjna

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 17 czerwca 2018.

RkAdx0I.jpg?1

3y53MCc.jpg?1

fFiAUMJ.jpg?1

TMz0v4w.jpg?1

Q4V3xJ3.jpg?1

5BlfNPg.jpg?1

dNIFXMx.jpg?1

5dTvQyM.jpg?1

gq72qdy.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apple, iphone, iphone7, smartfon, telefon, ios, smartphone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych