Skocz do zawartości

Komputer do gier do 2500zł


Recommended Posts

Witam. Poszukuję kogoś do pomocy w wyborze taniego, dobrego komputera do grania.
 
Zastosowanie komputera: gry
Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2500 zł
Kiedy zamierzasz kupić komputer?  Jak najszybciej
Których części potrzebujesz?: buda 
Czy będziesz podkręcać sprzęt?: raczej nie, bo nie potrafię
Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: - 1920:1080 / nie / LG 22M38A-B
Specjalne wymagania: karta sieciowa która będzie przyzwoicie działać z odległości ~10m
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Mam jakiś zasilacz 400W, który raczej się nie przyda, i mam taką jedną kość https://www.ceneo.pl/16627433, mam 2 dyski twarde po 500gb, procesor : AMD FX-6300, obudowa bezużyteczna, nie wiem jaką płytę główną i starą kartę graficzną, mniejsza o to jaką.
Własna propozycja zestawu: brak, nie chcę kupować gotowca z allegro, wolałbym części, ale sam nie potrafię znaleźć kompatybilnych.
Inne: brak
I czy to prawda, że przy wzięciu części z morele.net składają kompa za złotówkę?
Będę grać głównie w CS:GO, pewno fortnite, na razie nie planuję innych gierek, ale wiadomo jak to jest, czasem najdzie ochota na jakieś GTA V czy inny nowszy tytuł.
EDIT: Fajnie gdyby znalazła się świecąca obudowa.

Już wiem, że z karta sieciową - wifi na taką odległość będzie problem więc to można wyrzucic Edytowane przez bervax
Link to post
Share on other sites

 

 

Już wiem, że z karta sieciową - wifi na taką odległość będzie problem więc to można wyrzucic

 

Jak jest dobry router i dobra karta to problemu nie będzie. 

 

Masz dwie opcje. Zestaw wydajniejszy na chwilę obecną albo zestaw z lepszą opcją modernizacji za jakiś czas ale na dziś dzień mniej wydajny. 

Link to post
Share on other sites

1 x Intel Core i3-8100 /3.6GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x ZOTAC GeForce GTX1060 3GB DDR5 192bit (1708/8000)1 x SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black1 x XFX Core TS 450W 120mm Bronze1 x Gigabyte H310M-DS2 /intel H310, DDR4, LGA1151/1 x Toshiba P300 1TB 64MB cache SATA600 7200rpm1 x GoodRam 8GB (2x4GB) 2400MHz CL15 Iridium (black)

 

 

2599 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

4 rdzenie, GTX 1060 3 GB, pamięci w dualu (wszystkie sloty na płycie zajęte), obudowa z piwnicą w pełnym ATX, zasilacz OEM Seasonica

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czemu wciskacie ten zasilacz wszedzie? Fakt-ma 5 lat gw i certyfikag bronze ale ilosc wtyczek molex/sata jest straszna... I odleglosci miedzy nimi rowniez... Jesli np chcesz schowac ssd za plyta to juz tego nie zrobisz bo kable nie siegaja gdyz saty sa 3 i wszystkie na jednym kablu w odleglosciach 5/8 cm... Molex tak samo... Lepszym wyborem juz jest Vero L2... Niestety tylko 3 lata gw ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...