Skocz do zawartości

Czy ten monitor będzie dobry? Pytanie na temat integry i dedykowanej.


Recommended Posts

Czołem, mam do was parę pytań odnośnie monitora. 

specyfikacja kompa na początek:

intel i7 8700

GTX 1050Ti (czekam na nową generację kart, dlatego też karta słaba na czas oczekiwania)

tomahawk z370

 

Wiem że 1050ti to nie potwór, i na tą chwilę zamówiłem 2 monitor, dla wygodny podczas grania i streamowania, ale wiem, że kiedy podłącze drugi monitor i na jednym i drugim będzie włączony obraz to strzelam ten spadek fps będzie, jeszcze pół biedy kiedy na jednym miałbym odpalonego facebooku np, a na drugim gre, ale jeśli odpale np na jednym coś z twitch.tv a na drugim gre, to ten spadek może nastąpić ze względu na większe obciążenie karty graficznej (chybą że się mylę) i teraz pytanie, czy jednak dobrze to rozumuje? Jeśli tak to nie lepiej wtedy podłączyć monitor do używania z boku do zintegrowanej karty a monitor do gier do dedykowanej, wiem że czasami to nie działa a czasami trzeba coś pozmieniać w biose, ale czy wtedy nie doświadczę spadków, jeśli w ogóle takie będą występować jeśli podłacze 2 monitory do dedykowanej? Jaki sposób jest najlepszy?

 

drugie pytanie odnośnie tego jaki monitor (pomimo że juz zamówiłem, ale zawsze moge odeslac) na tą chwilę mam monitor 22 cale samsunga s22f350fhm, i w drodze jest drugi 24 cale s24f350fhm, Na monitor mam do 500zł i pytanie czy dobry wybór czy może coś polecacie innego? Wiem też że jakby są chyba dwa monitory tego samego rodzaju czyli  s24f350fhm i ls24f350fhm lub fhu na tym sie juz nie znam, z tego co widzę to ten LS ma freesync a samo S nie, chociaż nad tym nie ubolewam bo nie posiadam karty amd i posiadać nie będę, pytam was jako ekspertów żeby rozwiązać moje wątpliwość, za 24 zaplacilem 470zl i wydaje mi się ze to byl najlepszy wybor, chyba ze znowu sie pomylilem :D

z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez vkielon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...