Skocz do zawartości

Dziwne freezy podczas gry i nie tylko


Recommended Posts

Witam,

 

Mam bardzo dziwny problem, otóż od dłuższego czasu podczas użytkowania komputera dochodzi do chwilowego sfrezowania,

 

W chwili gdy do tego dochodzi komputer wrzuca wszystkie wiatraki na maksymalne obroty i potem jest wszystko okey przez jakieś 5 minut i znowu się powtarza

 

Wymieniłem jakieś 5 miesięcy temu kartę graficzną na nową bo myślałem że to jej wina, niestety chyba jednak nie teraz jakieś 2tygodnie temu wymieniłem procesor i płytę główną na nową i występuje to samo

Założyłem nawet dysk SSD i również występują te zacinki,

Formatowałem już kompa ( Windows 10) oraz wgrałem wszystkie najnowsze sterowniki, Windows jest uaktualniony.

Macie jakieś pomysły na znalezienie przyczyny problemu?
 

Moja specyfikacja:

Płyta Główna: Gigabyte H310M S2P
Karta Graficzna: GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 Gaming (GV-N105TG1 GAMING-4GD)

Procesor: Intel Core i5 8600

Chłodzenie procesora: Nie boxowe, cooler nie mogę znaleźć marki

Pamięć Ram: GOODRAM 8GB 2133MHz IRIDIUM Black CL15

Dysk główny SSD 120Gb,

Drugi dysk WD BLUE 500Gb (5400rpm, na nim mam wszystkie dane)

Zasilacz: Tracert Highlander 500W

Link to post
Share on other sites

No więc kwestia zasilacza, wymieniłem na corsair cx500 i niestety występuje ten sam problem


Zaglądnij do podglądu zdarzeń i skojarz błędy krytyczne z czasem występowania tych zakłóceń...

 

no właśnie za bardzo tam nie ma żadnych błędów krytycznych ani ostrzeżeń ale mam taką dziwną sytuacje że pokazuje mi datę 06/06/2100 i błąd krytyczny w nim http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_qernaqe.pnghttp://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_qernaqe.png

Link to post
Share on other sites

Czy jesteś w stanie skojarzyć te błędy S.C.Manager z godzinami występowania tych przycięć ? Po prostu spójrz na zegarek w momencie występowania problemu (kilka razy),a potem sprawdź z podglądem zdarzeń. Jak klikniesz błąd .wyświetla się opis i jest tam godzina...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...