Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po przesiadce na Z170, chociaż nie wiem czy to jest źródłem problemu ale wtedy to się zaczeło, po instalcji Win 10 na nowym dysku z nowymi gratami.
 
Problem polega na tym że przy próbie wejścia na większość stron przez google chrome wyskakuję o taki błąd  :/
 
22c1bea25556f.png


Działają pojedyncze strony np. WBK, Battlelog, WP i parę innych przy reszcie wyrzuca taki błąd jak wyżej.


Dodatkowo przy włączonym chromie mniej więcej co 2 - 3 minuty na 15 - 20 sekund komputer łapie totalnego freaza poza dźwiękiem, tzn. obraz zacina się na wszystkich monitorach, myszka nie reaguje, co dziwne dźwięk gra dalej, nie zależne czy to z filmy na yt czy odtwarzacza z windowsa, po tych 15 - 20 sekundach wszystko wraca do normy i tak co parę minut, przy wyłączonym chromie nic takiego nie występuje.

Przez jakiś czas myślałem że to problem z grafą ale później doszedłem do wniosku że to nie ma sensu bo przy wyłączonym chromie to nie występuje.

Po przekopaniu internetu zauważyłem że ERR_TIMED_OUT w chromie to dosyć popularny problem i przerobiłem dosłownie wszystko co innym niby pomagało od zmiany DNS'a na 8 8 8 8 / 8 8 4 4, po miliony komend w CMD, zmiany ustawień w chromie, re - instal chroma itp.

Re - instal windowsa pomógł... do czasu... no właśnie do czasu kwietniowej aktualizacji... 1803 o ile się nie mylę. Po tej aktualizacji problem wraca i gdyby nie to że na starszej wersji nie mogę zainstalować Premiera Pro to by mi to nie przeszkadzało i siedziałbym sobie na starszej wersji windowsa no ale...


Na wcześniejszej platformie (x79) z czymś takim się nie spotkałem mimo że też miałem zaktualizowanego win 10, chociaż nie wiem czy jest to do końca problem z hardwearem bo nie trzyma to się kupy... przynajmniej wg mnie.


Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ? może ktoś miał taki problem albo podobny i udało mu się to naprawić 

Edytowane przez halku
Link to post
Share on other sites

problem w tym że nawet po czystej instalacji win 10 ten problem występuję :/ ale mogę spróbować na pewno nie zaszkodzi, jak to zrobić żeby mieć pewność że nic nie zostało ?

 

edit.

 

posiedziałem chwilę i wszystko usunałem, po zainstalowaniu chroma na nowo... dalej to samo 

Edytowane przez halku
Link to post
Share on other sites

żadnego, tylko windows defender

 

co ciekawe, posiedziałem trochę w nocy nad tymi rejestrami, pousuwałem i zainstalowałem jakąś starą wersje chroma, dokładnie 48.0.2564.97, najstarsza jaką na szybko znalazłem i po zainstalowaniu działało wszystko normalnie do momentu wyłączenia komputera i ponownego włączenia dzisiaj...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...