Skocz do zawartości

Zasilacz Corsair VS Series 450W PLUS 80


Recommended Posts

Witam potencjalnego klienta,
 
Mam do sprzedania mało używany zasilacz Corsair VS Series 450W zakupiony z morele.net.
Posiadam fakturę z drugiej połowy stycznia tego roku.
Gwarancja producenta.
 
Zasilacz jest w 100% sprawny, praktycznie jak nowy, sprzedaje całość w oryginalnym opakowaniu i okablowaniem.
 
Zasilacz nie jest z czarnej listy, sprzedaję ponieważ kupiłem innego droższego, a praktycznie niepotrzebnie bo corsair bez problemu radził sobie wcześniej z aktualnym sprzętem 8600k, gtx 1070ti, 16gb ram.
 
Sprzedaje za śmieszną cenę 125zł + koszty wysyłki. Po prostu nie chce by się walał po pokoju.
Możliwe wystawienie na allegro z uwzględnioną prowizją.


Z uwagi na bardzo prawdopodobne zainteresowanie, kto pierwszy ten lepszy, pisać priv.
Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.

W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Bardzo przepraszam, na teraz mam tylko jedno zdjęcie:

https://i.imgur.com/j8iwjzT.jpg

Produkt następnie zapakowałem, ale zaraz coś wymyślę.

 

Ok, dodane zdjęcie z karteczką i moim nickiem,

nie moge edytować głównego tematu więc wklejam tutaj:

sAEiSOs.jpg

 

 

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane).

Tak powinno to prawidłowo wyglądać:

 

 

sAEiSOs.jpg

Link to post
Share on other sites

@worm

Przepraszam, bardzo bym chciał to zrobić ale nie mam możliwości edycji już posta. tylko cytat i odp.

Wyżej natomiast w odpowiedźi wstawiłem widoczne zdjęcie

hhpbyrh.png
 


SPRZEDANE ZA 135 ZL Z PRZESYLKA PACZKOMATÓW

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...