Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Szukam smartfona na prezent. Do tej pory w użyciu był smartfon marki samsung dlatego też jednym z tych nad którym się zastanawiam jest samsung galaxy J5 2017 jednak nie zachwyca on parametrami, plusem jest na pewno solidna obudowa i wyświetlacz amoled. Drugi dobry z tego co czytałem jest xiaomi mi A1 4/32gb, lepsze parametry jednak trochę za duży, staram się znaleźć do 5,2cala max. Potrzebuję pomocy w temacie.

 

edit. zapomniałem o istotnej rzeczy, smartfon musi posiadać opcję dual SIM

Edytowane przez techLogic
Link to post
Share on other sites

O ile w grę w chodzi hybrydowy dual SIM, a domyślam się że tak, to bardzo dobrym wyborem może okazać się Xiaomi Redmi 5. Co prawda posiada 5.7", ale dzięki świetnemu zagospodarowaniu przestrzeni i proporcjom jest mniejszy i poręczniejszy od większości smartfonów oferujących 5,5". Bez problemu kupisz wyraźnie poniżej zakładanego budżetu, wykonanie jest zaskakująco dobre, a smartfon posiada CGG oraz etui w zestawie. Z płynnością działania nie będzie również najmniejszych problemów - Snapdragon 450. 

Edytowane przez mortimer89
Link to post
Share on other sites

a co sądzicie o smartfonie asusa zenfone 3 ze520kl?

Bardzo dobry telefon, na Twoim miejscu ja bym go brał. Działanie bez zarzutu (kiedyś nakładka była mocno zaśmiecona, obecnie po aktualualizacjach odchudzili ją). Super zdjęcia (dorównuje Honorowi, moim zdaniem), bateria taka w porządku, nie odstaje od innych: od 4 do 6 godzin Screen-On-Time. Wydajnościowo daje radę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Szybszego nie uświadczysz Xiaomi note 5 i to z Polskiej dystrybucji dostaniesz od abc data żadne sferisy i inne
 

 

@techlogic W 100% popieram, warto dopłacić paredziesiąt zł, żeby się pochwalić przed kolegami że masz telefon z polskiej dystrybucji. Ich zazdrosne miny są tego warte  :rotfl: Nie zapomnij powiedzieć że to polska dystrybucja z ABC Daty.

Co do wyboru to zgadzam się, najlepsze w tej cenie będą urządzenia Xiaomi, tylko ciężko już dostać smartona z rozmiarem ekranu do 5.2". Wybór zawęża się do Honora 8 (używka), Redmi 4X, Huawei P9 Lite 2017 i ten Zenfone 3, swego czasu bardzo popularny. Wiele zarzucić mu nie można, tylko ta bateria... dosyć kiepska. W Honor 8 czy Redmi 4X jest to 4000 mAh, w Honorze 3000,  zenfone 2650.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...