Skocz do zawartości

[PC/XBOX] Starfield


Recommended Posts

Starfield

 

 

 

Krótki opis:

 

Starfield jest pierwszą od dwudziestu pięciu lat produkcją z portfolio firmy Bethesda Softworks, która reprezentuje zupełnie nową markę. Akcję tego tytułu osadzono w uniwersum science fiction, a w trakcie zabawy gracze wcielają się w kosmicznych podróżników.
 

 

Premiera: 6 września 2023

Platformy: PC, XSX

 

 

 

Wszelkie newsy:
https://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=21434

https://www.eurogamer.pl/games/starfield/

http://www.gram.pl/tag/starfield.shtml

Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • rafal12322 zmienił tytuł na [PC/XBOX] Starfield
  • 2 tygodnie później...

Mój stary cpu w tej grze o dziwo się nudzi, użycie raptem 40-60% no w większych miastach do 80% ale za to 2080ti...cały czas jest gwałcone, nawet w małym pomieszczeniu na statku czy toalecie w bazie cały czas 98-99%. Wielu recenzentów zachwala grafikę a ja uważam, że jest mocno nierówna i momentami wygląda to gorzej niż w Fallout 4, tekstury jakieś rozmyte mało wyraźne. Na nexusie góra modów już dostępna, fov poprawiłem heh.

Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć, czy naprawdę będzie to hit...

Premiera standardowej wersji dopiero jutro, zatem obecny poziom ocen może być napompowany. Natomiast pierwsze recenzcje oraz wrażenia z gry, których coraz więcej pojawia się np. na YouTube, to ogromny rozrzut - Od absolutnych zachwytów, po naprawdę okrutną krytykę. Pozostaje jeszcze zaczekać, ciekaw jestem co z tego wyjdzie...

 

^^

 

Link to post
Share on other sites

W skrócie ktoś to dobrze opisał:
- teleport
- wzięcie questa
- teleport
- zabicie 3 wrogów
- teleport
- oddanie questa
- teleport
- wzięcie questa
- teleport
- rozmowa z npc
- teleport
- oddanie questa

 

:rotfl:

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Skaza napisał:

ogromny rozrzut - Od absolutnych zachwytów, po naprawdę okrutną krytykę

 

19 minut temu, ALF napisał:

W skrócie ktoś to dobrze opisał

Typowy RPG od Bethesdy, czego się spodziewaliście? :D Próbowałem TES 3-5, TESO i Fallouta 4 i od każdego się odbiłem. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Chociaż Skyrim z modami jak na swoje lata wyglądał całkiem nieźle.

 

Link to post
Share on other sites

Od Fallout 3 i 4 również odbiłem się. Natomiast Fallout 1 i 2 przeszedłem wielokrotnie, na rozmaite sposoby. Natomiast jeżeli chodzi o Starfield... Zapowiedzi bardzo mnie zaciekawiły i jeszcze niedawno byłem naprawdę nakręcony na ten tytuł. Ale im więcej przeglądam rozmaitych materiałów opisujących wrażenia z gry, tym więcej mam wątpliwości. A już boleśnie naciąłem się na Anthem...

 

Pozostaje osobiście przetestować na Xbox Game Pass.

 

^^

 

Link to post
Share on other sites

Gra z tym małym modem działa już niemal idealnie, brak gwałcenia gpu i prawie stałe 60 fps...przepaść między tym a vanilla. Nie zauważyłem też spadku na jakości, mowa o ustawieniu ultra.

Link to post
Share on other sites

Po 40 godzinach (ledwo, sam się dziwię) w Starfieldzie stwierdzam, że to okrutna kupa, nie dam rady nawet jej skończyć.

 

PS. Całe szczęście, że tego nie kupiłem a ograłem w abonamencie %-)

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Normalnie przy danej broni w ekwipunku dodajesz ją do ulubionych i tak to działa.

 

PS. Gra w której eksploracja stanowi mocny fundament jest tak słaba, poważnie. Brak pojazdów dobija, szedłem (ze skakaniem plecaka jak debil) ponad godzinę w jedno miejsce by je zbadać i zobaczyć, że jest to taka sama placówka z takimi samymi ustawieniami i zabudowaniami oraz piratami jak na dwóch innych planetach, kto to wymyślił?? Wszystkie planety jakie do tej pory zwiedziłem ociekają nudą i debilną powtarzalnością, rozumiem niby realizm ale po co jeśli w kosmosie jest tutaj dźwięk? W porównaniu z tym eksploracja mako w pierwszym Mass Effect to był istny majstersztyk a aktualna wersja No Man's Sky to solidna produkcja bo można przynajmniej normalnie wlecieć na daną planetę i całość wygląda dużo ciekawiej.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Owszem bo lubię ich gry no ale tutaj coś nie pykło.

Halk Hogan będzie miał tu pełne ręce roboty by doprowadzić tekstury wyglądające gorzej niż w Fallout 3 do stanu godnego dla  gry z 2023 roku

Starfield-2023-09-10-17-33-33-295.png

Gra ocieka takimi rodzyneczkami wszędzie, ultra a w opcjach brak jakiegokolwiek ustawienia odnośnie tekstur - nie ma i już :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...