Skocz do zawartości

250zł Dziwnie tania oferta allegro Moto X 2gen.


Recommended Posts

A więc szukając używanych na allegra trafiłem na sprzedającego z dobrymi opiniami który sprzedaje bardzo tanio telefony, moto x 2 gen jest za 350zł w średnio dobrym stanie na 1 miesiąc gwaracji
niby oferta jak kazda inna ale nie zapominajmy ze specyfikacje tej motoroli to ekran AMOLED FullHD 2gb ram ekran 5.2 aparat 13mpix
i normalna cena to ponad 600zł. skąd ta różnica cenowa ? sam kupowałem ten telefon za 1000zł i tyle jest on warty więc nie wiem dlaczego tak strasznie spadł z ceny, nie ma tu żadnych haczyków ? jeśli nie ma to biore jak nic bo telefon jak za tą cenę nie do przepuszczenia 
http://allegro.pl/motorola-moto-x-2-gen-2-16gb-gwar-fv23-i7258601864.html


właśnie znalazłem ten sam telefon u tego samego sprzedawcy za 250 zł. coś jest chyba na rzeczy, może powystawowe są i są jakoś poprzepalane ?

Edytowane przez stalker44
Link to post
Share on other sites

Nie wiem co dziwnego jest w tej cenie. Telefon jest dosyć stary, jego parametry są bardzo przeciętne więc cena wydaje się być adekwatna.

przeciętne parametry? z tego co wiem nie każdy telefon za 350 zł ma ekran fullhd oled i 2gb ramu

nie znam się zbytnio  na allegro więc pewnie się mylę. czyli opłaca się go kupić ? i czym różni się od tego za 250 oprócz dużej różnicy cenowej ? nie mogę niczego znaleźć.. http://allegro.pl/motorola-moto-x-2-gen-2-16gb-gwar-fv23-i7258604198.html?reco_id=d3f274ac-6fc6-11e8-b9e6-b8ca3a6c1b70

Link to post
Share on other sites

telefon z baterią od zawsze miał problemy bo jest po prostu mało wydajna ale mi nie przeszkadza noszenie powerbanka 10 000mah przy sobie więc z tym nie ma problemu. zmartwiła mnie troche ta gwarancja bo poczytałem troche i niezbyt jest ona czegokolwiek warta. uzywany galaxy s4 w średniodobrym stanie za podobną cene byłby opłacalny? bateria wymienna i zaminniki bardzo tanie a telefon dalej sie trzyma i przede wszystkim robi niezłe zdjęcia

Link to post
Share on other sites

2GB ram to na dziś już trochę mało, choć Motka jest bardzo fajna to IMO nie warta tej ceny, ponad rok temu znalazłem kumplowi taką samą za podobną cenę i jeszcze z gwarancją. Sam posiadam moto x style (nastepca X 2nd) i bardzo lubie ten telefon ale niestety ma już swoje lata i pod względem wydajności nie ma szału. Radziłbym celować właśnie w ten model. można znaleźć używki za trochę ponad 400zł. Warto zerknąć też na HTC u play oraz A9s

Link to post
Share on other sites

2GB ram to na dziś już trochę mało, choć Motka jest bardzo fajna to IMO nie warta tej ceny, ponad rok temu znalazłem kumplowi taką samą za podobną cenę i jeszcze z gwarancją. Sam posiadam moto x style (nastepca X 2nd) i bardzo lubie ten telefon ale niestety ma już swoje lata i pod względem wydajności nie ma szału. Radziłbym celować właśnie w ten model. można znaleźć używki za trochę ponad 400zł. Warto zerknąć też na HTC u play oraz A9s

dzięki za rady, rozejrzę się za tą x style. 

a co do gwarancji, mógłbyś mi wyjaśnić i doradzić jak to wszystko działa? bo obiło mi się o uszy że większość gwarancji (faktury vat) są nic nie warte i w praktyce nic mi nie dadzą. i teraz już nie wiem bo znalazłem wiele ciekawych ofert ale wszystkie mają gwarancję faktura vat. (niektóre na rok niektóre na 3 miesiące lub 1 miesiąc) 

nie chciał bym dać się zrobić w bambuko bo gwarancja to dla mnie ważna rzecz i nie chciałbym stracić smartfona przez jego wadę fabryczną miesiąc po zakupie i zbierać kolejne kilka miesięcy na nowy.

Link to post
Share on other sites

Zerknij tutaj, powinno Ci się troche rozjaśnić

http://forum.benchmark.pl/topic/171615-gwarancja-serwisowa-r%C4%99kojmia-gwarancja-europejska-f-vat-mar%C5%BCa-itp-poradnik-konsumenta/

 

Ale ogólnie w tej cenie to albo nowy budżetowiec albo używany ex-flagowiec jednak ciężko będzie coś z gwarancją

czytałem właśnie ten post i mnie trochę zaniepokoiło ta część z gwaracją f-vat bo praktycznie każda gwarancja na allegro taka jest, nawet super sprzedawcy udzielają czegoś takiego. może diabeł nie taki straszny jak go malują? może w 2018 roku jest już lepiej?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...