Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czy Borderlands tylko co-opie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 prezes.cc

prezes.cc
  • Dyskutant

• 193 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 21:18

Czy Borderlands to tylko w co-opie, czy istnieje kampania jednoosobowa?

Użytkownik prezes.cc edytował ten post 13 czerwiec 2018 - 21:19

• 0

CPU Intel Core i5 8250UGPU Nvidia GeForce MX150, Intel UHD Graphics 620  | MOBO Lenovo LNVNB161216 Memory Ramaxel Technology 8GB DDR-4

#2 szary_turbo

szary_turbo
  • Młodszy Oficer

• 295 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 13 czerwiec 2018 - 21:49

Możesz sam lecieć fabułę ale polecam grać w co-opie :) Gra się nieporównywalnie lepiej. 

• 0

Intel Xeon 1230v2 - 8GB - GTX770 2GB

Logitech MX518 - Razer Arctosa - Logitech G27

LG DM2350D - Logitech X-530 2.1

#3 bonobo

bonobo
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:49

Dokładnie. Ja grając w B2 dopiero w multiplayerze stwierdziłem, ze ta gra się prześwietna. Gdy współpracujesz w 2-3 osoby dopiero doceniasz poszczególne umiejętności postaci, które świetnie się uzupełniają przy wspólnej rozgrywce. Jest o wiele bardziej dynamicznie i zabawnie.Ta gra jest po prostu do tego stworzona, na single playerze po prostu traci swój urok.

• 0

#4 DeXtrous

DeXtrous
  • Gaduła

• 250 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 10:58

Ja dwójkę przeszedłem solo i świetnie się bawiłem, w niektóre gry wolę grać sam, bo nie trzeba się spieszyć, na eksplorowanie mam tyle czasu, ile chcę, a lubię to robić, to samo poboczne czy czasami jakieś znajdźki, o ile nie są monotonne jak miejsca poszukiwań w Mad Maxie. W Wiedźminie 3 wyczyściłem wszystkie pytajniki na każdej lokacji i nawet się nie znudziłem.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych