Skocz do zawartości

zawieszający sie komputer


Recommended Posts

Witam pare miesiecy temu kupilem ten komputer: http://morele.net/komputer-morele-ender-boosted-g1950-1128554/ przez 5 miesiecy chodzil bez problemu potem zaczynał gasnac i sie zawieszac. Wysylalem 3 razy na gwaranacje pierw bo gasł to wymienili procka, potem zawieszal to wymienili ram potem zawieszał u mnie dalej to odrzucili bo po 10 dniach zrobili jakiegos burn it benchmark testa i nie wykrylo nic. Nie mam pojecia jak juz podejsc do zidentyfikowania problemu. Mialem windows 10 zawieszal sie, zreinstalowalem system oraz przerzucilem sie na win 8.1 dalej sie zawiesza. Nawet nie wspomne ze sie zawiesił w ustawieniach w biosie . Temperatury w porządku i nawet jak z rana go wlaczam i wszystko jest wychłodzone to rowniez moze sie zdarzyc ze sie zawiesi. Próbowalem innej listwy, innej myszki, innych wejsc USB naweet przedluzacz wzielem do innego gniazdka w domu. Co mam o tym myslec teraz? Czy problem moze lezec w "złym" prądzie w gniazdku? Wszystkie specyfikacje komputera w linku. Na zresetowanym biosie oraz na zupdejtowanym dalej sie zawiesza wiec moge powiedziec ze to nie wina software.

Nie mam zadnego innego problemy z tymu komputerem oraz nie daje o sobie znac w zaden sposób gdy zaraz nastapi zawieszenie (nie spada fps w grach, nie zaczyna sie wszystko zacinac itp).

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz że formatowałeś i nic to nie dało, spróbuj innego zasilacza. Jeśli masz możliwość sprawdź czy któryś kondensator nie jest napuchnięty(Będziesz to widział raczej bez problemu) zarówno na płycie jak i na zasilaczu. Druga rzecz, to czy potrafi się zawiesić podczas spoczynku, czy tylko podczas normalnego korzystania?

Edytowane przez AdrianH
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...