Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja bym Ci mógł zaproponować Nokię 8. Pod względem wydajności będzie podobna do mi6 w wersji 4/64. Według mnie dużym plusem Nokii jest czysty android, troszkę lepszy aparat niż w Mi6, kamera z fajną opcją dual camera.

 

Również fajną opcją myślę, że będzie też Samsung Galaxy S7. Tego telefonu myślę, że nie trzeba przedstawiać i w takich sklepach jak empik, emag czy sferis znajdziesz już za poniżej 1500 zł.

Link to post
Share on other sites

sekus007, dnia 13 Cze 2018 - 23:29, napisał: Również fajną opcją myślę, że będzie też Samsung Galaxy S7. Tego telefonu myślę, że nie trzeba przedstawiać i w takich sklepach jak empik, emag czy sferis znajdziesz już za poniżej 1500 zł. S7 słabszy wydajnościowo ale nieco lepsze zdjęcia

 

Czy ja wiem...  Obydwa te urządzenia są mega wydajne, przy normalnych użytkowaniu różnica będzie praktycznie niezauważalna.

 

Zastanawiałem się na Samsungiem Galaxy S7. Warto waszym zdaniem?

 

Warto, zwłaszcza że ceny ostatnio spadły. To wciąż wspierany smartfon, dostał ostatnio update do Androida Oreo. Do tego masz świetny wyświetlacz AMOLED, wodo i pyłoszczelność IP68 - tego w chińczykach nie uświadczysz, szybkie ładowanie, bezprzewodowe ładowanie, Always on Display, przyjemny i estetyczny design, złącze jack, Gorilla Glass 4.

Link to post
Share on other sites

Trochę nie rozumiem (choć sam posiadam S7 i uważam że jest bardzo fajny) dlaczego nikt nie polecił jeszcze Huawei P10. Nowszy o rok, szybszy, fotki ładniejsze w świetle dnia od S7, no i dual SIM jest jakby coś. I tutaj żebyśmy się dobrze zrozumieli, S7 jest strzałem w dziesiątkę tak samo, jednak wg mnie P10 może się okazać równie dobry.

Link to post
Share on other sites

Ja bym na placu boju zostawił S7, G6 (jeśli wielkość telefonu Ci nie przeszkadza, bo mimo małych ramek dla mnie będzie troszke za duży) i Nokie 8. Huwaei P10 to jednak będzie najdroższa opcja od pozostałych i ciężko będzie jeszcze znaleźć w tytułowym budżecie.

Edytowane przez sekus007
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...