Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki telefon do okolo 1500 zł?

Jaki Telefon Do 1500 zł Pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 bovired

bovired
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 20:41

Witam!
Mam pytanie, jaki telefon polecacie do około 1500 złotych?
  • 0

#2 SzAkaTaktyk

SzAkaTaktyk
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 21:12

Zależy Ci bardziej na wydajności czy zdjęciach? Jeżeli chcesz fajny design, wydajność i wmiarę dobre zdjęcia za niską cenę to polecam Xiaomi Mi 6 (flagowiec) 4/64 a jak znajdziesz dobrą ofertę to 6/64
  • 0

#3 sekus007

sekus007
  • Bywalec

• 81 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 22:29

Ja bym Ci mógł zaproponować Nokię 8. Pod względem wydajności będzie podobna do mi6 w wersji 4/64. Według mnie dużym plusem Nokii jest czysty android, troszkę lepszy aparat niż w Mi6, kamera z fajną opcją dual camera.

Również fajną opcją myślę, że będzie też Samsung Galaxy S7. Tego telefonu myślę, że nie trzeba przedstawiać i w takich sklepach jak empik, emag czy sferis znajdziesz już za poniżej 1500 zł.

• 0

#4 bovired

bovired
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 06:07

Zastanawiałem się na Samsungiem Galaxy S7. Warto waszym zdaniem?

Użytkownik bovired edytował ten post 14 czerwiec 2018 - 06:08

• 0

#5 SzAkaTaktyk

SzAkaTaktyk
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 10:47

Również fajną opcją myślę, że będzie też Samsung Galaxy S7. Tego telefonu myślę, że nie trzeba przedstawiać i w takich sklepach jak empik, emag czy sferis znajdziesz już za poniżej 1500 zł.
S7 słabszy wydajnościowo ale nieco lepsze zdjęcia
  • 0

#6 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 392 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 17:10

Xiaomi mi6 to dobry wybór pod względem wydajności i samej optymalizacji urządzenia. Z kolei pod względem apartu i samej jakości wyświetlacza skłaniałbym się ku S7 - pod tym względem to wciąż top w swojej klasie. Jako alternatywę można polecić jeszcze LG G6.

• 0

#7 RustyCole

RustyCole
  • Dyskutant

• 182 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:15

sekus007, dnia 13 Cze 2018 - 23:29, napisał: Również fajną opcją myślę, że będzie też Samsung Galaxy S7. Tego telefonu myślę, że nie trzeba przedstawiać i w takich sklepach jak empik, emag czy sferis znajdziesz już za poniżej 1500 zł. S7 słabszy wydajnościowo ale nieco lepsze zdjęcia

Czy ja wiem...  Obydwa te urządzenia są mega wydajne, przy normalnych użytkowaniu różnica będzie praktycznie niezauważalna.

Zastanawiałem się na Samsungiem Galaxy S7. Warto waszym zdaniem?

Warto, zwłaszcza że ceny ostatnio spadły. To wciąż wspierany smartfon, dostał ostatnio update do Androida Oreo. Do tego masz świetny wyświetlacz AMOLED, wodo i pyłoszczelność IP68 - tego w chińczykach nie uświadczysz, szybkie ładowanie, bezprzewodowe ładowanie, Always on Display, przyjemny i estetyczny design, złącze jack, Gorilla Glass 4.

• 0

#8 ArioX

ArioX
  • Loading...

• 2753 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 03:01

Trochę nie rozumiem (choć sam posiadam S7 i uważam że jest bardzo fajny) dlaczego nikt nie polecił jeszcze Huawei P10. Nowszy o rok, szybszy, fotki ładniejsze w świetle dnia od S7, no i dual SIM jest jakby coś. I tutaj żebyśmy się dobrze zrozumieli, S7 jest strzałem w dziesiątkę tak samo, jednak wg mnie P10 może się okazać równie dobry.
  • 0

#9 maczynski

maczynski
  • Amator

• 54 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 16 czerwiec 2018 - 08:36

A czy porównywanie specyfikacji modeli w komórkomacie czy w innych porównywarkach ma sens? Czy takie porównanie może nam pomóc w wyborze telefonu? 

Użytkownik maczynski edytował ten post 16 czerwiec 2018 - 08:36

• 0

#10 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 392 postów

Napisano 16 czerwiec 2018 - 11:39

Oczywiście że może pomóc, biorąc pod uwagę samą specyfikację urządzenia i jego parametry "na papierze". Osobiście bardziej sprawdzałbym statystyki na benchmarkach które realnie pokażą wydajność urządzenie, jakieś testy na yt a przede wszystkim opinie użytkowników. 

• 0

#11 sekus007

sekus007
  • Bywalec

• 81 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 10:07

Ja bym na placu boju zostawił S7, G6 (jeśli wielkość telefonu Ci nie przeszkadza, bo mimo małych ramek dla mnie będzie troszke za duży) i Nokie 8. Huwaei P10 to jednak będzie najdroższa opcja od pozostałych i ciężko będzie jeszcze znaleźć w tytułowym budżecie.

Użytkownik sekus007 edytował ten post 17 czerwiec 2018 - 10:08

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jaki, Telefon, Do, 1500 zł, Pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych