Skocz do zawartości

FAR CRY 3 problem z wczytaniem gry


Recommended Posts

Mam problem z wejściem do  gry. Niby sie normalnie uruchamia ale staje na ekranie ładowania i trzeba wyłączać komputer na obudowie. Przycisk Winows nie działą. Przeinstalowałem wszystkie biblioteki direct X, zmniejszałem rozdzielczość i inne parametry znalezione w necie w pliku Gamer Profile, zaznaczam uruchom jako administrator i w trybie zgodności z Windows 7. Dalej to samo. W menedżerze zadań gra zostaje na użyciu pamięci w ilości około 120 K. Co ciekawe przedwczoraj chodziła normalnie, nic nie było na pc zmieniane. Co robić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Uwaga, gra raz się uruchomiła w rozdzielczośći 400x600 ale i tak ctrl alt delete bo przecież nie da się tak grać. Nic na komputerze nie zmieniałem oprócz antywirusa od czasu kiedy uruchamiała się bez problemu. Przełączenie antywirusa w tryb gry też nic nie zmienia.

Widziałem na necie że to popularny problem ale żadne ze znalezionych wskazówek u mnie nie działa. Ktoś coś może poradzić ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Nic na komputerze nie zmieniałem oprócz antywirusa

 

Jaki antywirus? Nie przełączaj go w żaden tryb, tylko wyłącz zupełnie, a najlepiej odinstaluj i zobacz czy zadziała. Zainstalować z powrotem zawsze możesz. Antywirusy lubią robić psikusy.

 

Wersja gry na steam, pudełkowa, uplay?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Jaki antywirus? Nie przełączaj go w żaden tryb, tylko wyłącz zupełnie, a najlepiej odinstaluj i zobacz czy zadziała. Zainstalować z powrotem zawsze możesz. Antywirusy lubią robić psikusy.

 

Wersja gry na steam, pudełkowa, uplay?

 

Uwaga z przykrością zawiadamiam że Far Cry 3 był blokowany przez Arcavir. Powyłączałem WSZYSTKIE osłony ale pomogło dopiero całkowite odinstalowanie antywirusa, on blokował również gre Heavy Metal Machines i Layers of Fear.

 

Nawiązując do tematu czyli do Far Cry 3, może ktoś będzie wiedział gdzie zapisuje sejwy wersja pod DirectX 11 ? Kiedy uruchamiam spod tego pliku gra nie widzi sejwów. Kiedy uruchamiam w wersji starszej pod DirectX 9 sejwy są widoczne. I czy po przeniesieniu ewentualnym będą zadziałają ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...