Skocz do zawartości

Problem z projektem na studiach, a właściwie z jego prowadzącym


Recommended Posts

Witam!

Studiuje na drugim roku Informatyki na pewnej uczelni w zachodniopomorskim. W tym semestrze mieliśmy zajęcia projektowe z Javy. Należało oddać 4 projekty, być na zajęciach i średnia to ocena.

 

Było 7 obecności (za bycie na wszystkich był bonus +0,5pkt, za każdą nieobecność było -0,25 aż do -1,25), a końcowa oceną była średnia z 4 projektów + bonus. Na zaliczenie przedmiotu trzeba mieć 2.75

 

Byłem na trzech zajęciach z siedmiu, czyli mam bonus -0,5 pkt, oddałem dzisiaj dwa projekty z czterech (na 3 i 3,5), pierwszego projektu nie mogłem oddać ponieważ "po terminie", choć nigdy takowy termin nie został ustalony, a z czwartego projektu, który zaniose w sobotę, dostanę maksymalnie 4 ponieważ "po terminie" ponownie, nigdy nie ustalonym.

 

A więc licząc: 2 z pierwszego projektu, 3 z drugiego projektu, 3.5 z trzeciego oraz 4 z czwartego projektu. Wychodzi 12,5. Dzielimy na cztery wchodzi 3,125. Odejmujemy pół pkt bonusu i mam 2,625. Brakuje więc 0.125 do zaliczenia.

 

I teraz pytanie - na nic zdały się tłumaczenia że pracuje i byłem u dentysty, Pan prowadzący chce mnie wywalić na warunek z przedmiotu, jednocześnie zaznaczając że jak za rok przyjdę dwa razy będe miał zaliczenie od ręki. Myślałem o zwolnieniach lekarskich, ale prowadzący prawdopodobnie tego nie przyjmie. Czy jestem w takiej sytuacji rzeczywiście aż tak w czterech literach czy jednak macie podobne doświadczenia z własnych uczelni ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...