Skocz do zawartości

Ogromne spadki fpsów


Recommended Posts

Witajcie,

Mam problem z nowym kompem. W zasadzie wszystko do tej pory działało bardzo dobrze, a od wczoraj w każdej grze dochodzi do "pokazu slajdów".
Zaktualizowałem sterowniki do grafiki, bo filmiki na YT również szarpały co chwilę, po aktualizacji było okej, z grami również, wszystko płynnie,
Dzisiaj to samo, filmy na YT szarpią, a gry klatkują. Od odpalenia gry, w menu mam stałe ok. 60fps, przechodzę do rozgrywki i fpsy oscylują w granicy 5-7fpsów. Zdarza się, że gra pochodzi normalnie przez kilka minut i za moment znowu ogromne dropy. Jakieś sugestie?

Śmigam na Windowsie 10, na gtx1050ti.

 

 

Link to post
Share on other sites

Wiem o co biega miałem ten sam problem. Sprawdz w Menadzeże Zadań czy karta graficzna przypadkiem nie działa pod pełnym obciążeniu. Jeśli jakaś aplikacja ją obciążą to proponuję tylko dobrego darmowego antywirusa. Miałem to samo i żyłem z tym prawie 3 miechy. I nikt tu z obecnych mi nie pomógł sam musiałem do tego dojść.Pozdro

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites

Wiem o co biega miałem ten sam problem. Sprawdz w Menadzeże Zadań czy karta graficzna przypadkiem nie działa pod pełnym obciążeniu. Jeśli jakaś aplikacja ją obciążą to proponuję tylko dobrego darmowego antywirusa. Miałem to samo i żyłem z tym prawie 3 miechy. I nikt tu z obecnych mi nie pomógł sam musiałem do tego dojść.Pozdro

Wygląda na to, że miałeś rację, jedna aplikacja faktycznie obciążała kartę, usunąłem ją i póki co wszystko gra i buczy. Dzięki wszystkim za pomoc. :)

Edytowane przez korel90
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...