Skocz do zawartości

Recommended Posts

Heja,

 

Poszukuję słuchawek do okolic 100 zł :) Co do tego czy maja byc dokanalowe czy douszne, ciezko powiedziec, generalnie jest mi to obojetne, wieksze znaczenie bedzie mialo co lepiej bedzie grac :)

 

Glownie do sluchania muzyki - trance, klubowa, rock, punk - lubie basy :) Czesto beda brane w jakies spacery, co jakis czas podczas jazdy rowerem, przy bieganiu, do lapka.

 

Mikrofon ? Opcjonalnie moglby sie przydac, przy dluzszych rozmowach nie chce mi sie trzymac tel :D

 

pozdrawiam, z gory dzieki za kazda pomoc i milego dzionka Wam zycze kochani uzytkownicy tego forum !: )


Obecnie moim glownym kandydatem jest snab overtone ep 101m (v3), ktos jeszcze ma jakies propozycje icon_smile.gif ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co piszesz chyba dokanałowe lepiej się nadają. Nie wypadają tak z ucha. A interesują Cię taki z wkładkami, nakładkami, no takie zakładane na ucho?
I jeszcze czy mają mocno wygłuszać otoczenie? Bo jak wiadomo dokanałowe są w tym lepsze. A jest duża różnica między dousznymi a kanałowymi (często słyszę, że ktoś po prostu nie jest w stanie nosić dokanałowych).

Link to post
Share on other sites

Z tego co piszesz chyba dokanałowe lepiej się nadają. Nie wypadają tak z ucha. A interesują Cię taki z wkładkami, nakładkami, no takie zakładane na ucho?

I jeszcze czy mają mocno wygłuszać otoczenie? Bo jak wiadomo dokanałowe są w tym lepsze. A jest duża różnica między dousznymi a kanałowymi (często słyszę, że ktoś po prostu nie jest w stanie nosić dokanałowych).

 

generalnie czy zakladane na ucho czy nie to dla mnie bez roznicy, nawet moze lepiej nie zakladane, ale to jak mowie bez roznicy

co do wygluszania otoczenia to raczej tez bez roznicy :) generalnie bardziej mi sie widza dokanalowe niz douszne, ale to zalezy glownie od tego co warto brac pod wzgledem muzycznym :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...