Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

OP5, S7E,U11,Honor 9,G6 a może coś innego?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kozak245

kozak245
  • Pasjonat

• 988 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Tarnowska

Napisano 13 czerwiec 2018 - 00:59

Tak jak w temacie. Który z tych telefonów według Was z tych telefonów wypada najlepiej  a może coś innego sensownego?

Aktualnie posiadam Honor 8 i nie narzekam , ale trafi w krótkim czasie w inne ręce i chciałbym go zastąpić.

Nie mam pojęcia co wybrać.

S8 odpada ze względu na słaby akumulator i bardzo delikatny ekran.

Z tych telefonów najlepsza opcja to OP5 wersja 8Gb?

• 0

#2 sekus007

sekus007
  • Bywalec

• 81 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 22:34

w OP nie przekonuje mnie do końca aparat. 6 czy 8 gb myślę, że ciężko będzie Ci wykorzystać dlatego ja bym się skupił bardziej na dwóch modelach: S7E i u11. Oba mają bardzo dobre aparaty radzące sobie w gorszym oświetleniu/warunkach. Oba telefony są bardzo wydajne (u11 snap 835 i 4 gb ram, a s7e Exynos 8890 i również 4gb ram).

• 0

#3 Fanbober

Fanbober
  • Boberownik telefoniczny

• 52 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 14 czerwiec 2018 - 10:16

U11 świetny telefon prawie wszystko łamie w swojej cenie :)

• 0

Aktualnie Xiaomi Note 4 - Xiaomi 4A - Samsung A5 2016 - Lenovo K5

#4 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 396 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 17:11

Stawiałbym na Samsunga S7 edge: świetny ekran SuperAmoled wciąż najlepszy w swojej klasie, poza tym dobrej jakości aparat.
Taka ilośc Ramu fajnie prezentuje się na papierze ale w codziennym użytkowaniu ciężko wykorzystać taką ilość. Jeżeli nie przeszkadza Ci design i zakrzywiony ekran w S7E to ciekawa alternatywa dla pozostałych propozycji. 

• 0

#5 kozak245

kozak245
  • Autor tematu
  • Pasjonat

• 988 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Tarnowska

Napisano 15 czerwiec 2018 - 21:32

OK dzięki za info a jeszcze jedno pytanie co myślicie o xz1 w dual sim, nie jest to konieczne ale lubię mieć w 1 telefonie 2 numery.

A co myślicie o Umidigi z2? Jest bardzo tani tylko jak z jakością tej firmy i wydajnością procesora?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych