Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

google chrom

pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 abukster13

abukster13
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 19:14

sprawa wyglada tak wlaczam chrom i mam zapisane ulubione aplikacje gdy klikam zeby je wlczyc odpala sie w nowej karcie i gdy klikam myszka na nowa karte z moja strona ta strona wylacza sie i tak caly czas klikam na opcje w google te 3 kropki i nic sie nie dzieje gdy zamkne 1 karte i zostaje tylko 2 przelacza sie i dziala i teraz moje pytanie czemu nie jest tak jak wczesniej ze odpala sie odrazu w pierwszej kracie i czemu nie mg wlaczyc opcji google prosze o pomoc i z gory dzieki 

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8499 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 12 czerwiec 2018 - 21:21

Jakimś antywirusem i advcleaner czy malwerbyte skanowałeś ?

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 030366

030366
  • Podwodny Spawacz Konstrukcji Drewnianych

• 425 postów
  • 3DMark 06:Ulgowy.

Napisano 03 lipiec 2018 - 17:18

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - powklejaj sobie przecinki, bo chyba ci się na klawiaturze skończyły. Kompletnie nie idzie zrozumieć, o co się autorowi rozchodzi.

• 1

Ludzie to niereformowalne debile.

#4 Maciej21

Maciej21
  • Amator

• 46 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:32

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - powklejaj sobie przecinki, bo chyba ci się na klawiaturze skończyły. Kompletnie nie idzie zrozumieć, o co się autorowi rozchodzi.

Tak bo to, prawda.Użyj najnowszego adwcleanera i przeskanuj miałem podobny problem firefoksem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych