Skocz do zawartości

Kierownica PC, używana do 350 złotych


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Ruscin,

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym was zapytać o najlepszy wybór do tej ceny. Mam możliwość zakupu używanego:

Logitech MOMO,

Logitech force pro GT,

Logitech driving force GT,

Thrustmaster T80,

Thrustmaster 458 Ferrari

i zupełnie nie wiem co wybrać.

 

Kierownicy używałbym głównie do F1 2017 i dalszych części, sporo rzadziej do Dirt Rally, Project Cars 2 i sporadycznie do jakichś gier typu arcade.

 

Na pierwszą kierownice nie zależy mi na trzech pedałach, nie chcę też za nią przepłacać. Chciałbym zobaczyć "z czym to się je", bo mam dosyć grania w F1 na padzie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

hej

Kierownica THRUSTMASTER Ferrari 458 Italia - kolorystycznie fajnie wygląda, w końcu FERRARI 8-) i jest tańsza niż T80

 

 

sam miałem dylemat przed wyborem kierownicy do F1 czy GT ps4, dlatego wziąłem T150

pamiętaj że obie nie mają ForceFeedback i mają mały promień skrętu (w Ets2 to konieczne przy kręceniu kierownicą)

ale jak już to T80 jest bardziej solidna

 

tutaj przykładowa recenzja

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli mógłbym doradzić to ja kierowałbym się ku Logitech Driving Force GT lub Pro, ze względu na posiadanie force feedback oraz oparciu ich na tzw. potencjometrach optycznych, gwarantujące dłuższą trwałość i precyzję. Nie wiem natomiast (bo nie mogłem znaleźć takiej informacji) na jakich potencjometrach zbudowane są wymienione w pierwszym poście Thrustmastery. Z tego co się orientuję to niejaki Lukson jest ekspertem od kierownic na tym forum i myślę, że warto zasięgnąć jego opinii.

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...