Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wszystkie wymienione urządzenia są bardzo dobre.

 

HTC U11 ma ekran 16:9 wykonany w SuperLCD. Chwali się u niego bardzo dobry aparat, pomimo zastosowania pojedynczej jednostki. Jeżeli lubisz się bawić w zdjęcia nocne, to na pewno wypadną one gorzej w porównaniu z S8 czy S7. Jeśli chodzi o czas działania na akumulatorze, to system został bardzo dobrze zoptymalizowany i raczej nie będzie narzekania, że trzeba go podładować w trakcie dnia pomimo zastosowania ogniwa o zaledwie 3000mAh. U11 słynie również z bardzo dobrej jakości dźwięku. Największą zaletą tego telefonu są aktywne ramki, tzw. EdgeSense, czyli reakcja ramek na siłę nacisku itp. Można tu zaprogramować multum funkcji do każdej aplikacji. Nie ma portu słuchawkowego.

 

S7E również ma ekran 16:9, lecz w tym wypadku posiada on ekran AMOLED, co jest zdecydowanie na plus. Posiada również bardzo pojemną baterię o pojemności 3600mAh, dlatego myślę, że telefon w zależności od intensywności użytkowania da radę wycisnąć 1,5 dnia z dala od ładowarki. Tutaj również istnieje pojedynczy sensor aparatu. Zresztą jeden z najlepszych. Do minusów zaliczyłbym z kolei czytnik linii papilarnych, bo ten nie zawsze poprawnie odczyta odcisk. Warto również zauważyć, że S7E może niebawem stracić wsparcie od strony producenta, jeśli chodzi o najnowsze wydania Androida. O moc procesora martwić się nie trzeba.

 

S8 zeszłoroczny flagowiec. Zachwalany zresztą za proporcje 18:9, fantastyczny ekran InfinityDisplay. Tutaj również bardzo dobry aparat. Słabo natomiast wypada akumulator. Jest on niewielki w porównaniu do osiągów smartfona, dlatego trzeba być gotowym na możliwość podładowania go w trakcie dnia. Na minus również umiejscowienie czytnika linii papilarnych.

 

 

Każdy z tych telefonów posiada również wodoszczelność, możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą SD.

 

Osobiście jednak zdecydowałbym się chyba na U11 ze względu na w miarę czysty system, bądź S7E.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał Samsunga Galaxy S7 Edge. Wyświetlacz zdecydowanie najlepszy, aparat według mnie również najlepszy (z telefonów branych pod uwagę), szczególnie widać różnicę w gorszych warunkach/oświetleniu. Czytnik linii papilarnych rzeczywiście trochę kuleje (np w huawei dużo lepszy według mnie). Posiada aktualkę systemu do oreo (to już chyba ostatnia aktualka). Według mnie na 2 lata spokojnie powinien wystarczyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...