Skocz do zawartości

Spalona karta - prośba o pomoc w wyborze nowej


Recommended Posts

Dzień dobry

właśnie spaliła mi się karta graficzna MSI GTX 770, 2GB DDR5 256 Bit HDMI, DP, DVI (N770 TF 2GD5/OC) i bardzo chciałabym uzyskać od państwa pomoc przy wyborze nowej karty, która działałaby w moim sprzęcie:

-Zasilacz [Corsair] CX600M (jeśli wymagana jest zmiana pod nową kartę to też bardzo proszę o zaproponowanie modelu http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif )
-Procesor [intel] CORE I5-4670K 3,4 GHz LGA1150 BOX HASWELL
-Płyta główna [ASRock] Fatal1ty H87 Performance

Jeśli chodzi o samą kartę to zależy mi na tym, aby jej wydajność była przynajmniej tak dobra jak mojej starej karty graficznej. Nie chciałabym raczej kupować używanej karty.

Z góry dziękuję za pomoc,
Paulina

Link to post
Share on other sites

Nie podałaś ceny ile jesteś w stanie wydać, w jakiej rozdzielczości grasz, czy celujesz w więcej niż 60 fps (jesli masz np. monitor z 144Hz i grasz w najnowsze gry) ani czy masz jakieś wymagania co do kultury pracy karty, czy będziesz robić oc/uv itp, więc kupuj tytana, albo gtx 1080ti z blokiem wodnym za 5 tysięcy  :menda:

Edytowane przez DreamerDream
Link to post
Share on other sites

Asus dual 1060 3gb za 1250zł? Litości. Taniej jest MSI gaming gaming ze świetnym układem chłodzenia, czego o dualu zdecydowanie powiedzieć nie można. Za 1250zł można już kupić tańsze wersje 6gb, których jednak nie polecam jeżeli zależy autorce na ciszy.

 

https://proline.pl/msi-geforce-gtx-1060-gaming-x-3gb-gddr5-192bit-pci-e-p947320

 

Najtańsze 1060 6gb warte uwagi to 

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1060-oc-v1-6gb-gddr5-192-bit-2xhdmi-dvi-2xdp-box-gtx-1060-armor-6g-ocv1-1017688/
https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-dp-box-gv-n1060wf2oc-6gd-974808/

 

 

Zasadniczo przyrost wydajności po wymianie 770 na 1060 będzie znaczący i moim zdaniem 1060 to rozsądny wybór do tego procesora.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Na spokojnie o zasilacz nie masz co się martwic w tym wypadku.

Każdy producent ma tańsze modele z gorszym i głośniejszym chłodzeniem oraz te droższe z polpasywnym i znacznie cichszym.

Od MSI z pewnością seria Gaming/ Gaming X jak ta wersja 3gb w poście kolegi wyżej.

Jednak w wersji 6gb wszystko zależy od buzdetu. Obie podane powyżej są w optymalnej cenie i z sensownym chłodzeniem.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanko czy ta 1060 będzie działać na moim zasilaczu? I od jakiego producenta ta karta? MSI?

w emagu masz inno3d gtx 1060 3gb w promocji za 899 zł, wczoraj do mnie doszła, przesiadłem sie z 1050ti, w niektórych grach różnica ponad 50% w wydajności, polecam (i od razu zaznaczę, to nie jest karta do ultra, tutaj ustawiasz high/v.high mix i cieszysz się ponad 60 kl/s w każdej grze)

Link to post
Share on other sites

w emagu masz inno3d gtx 1060 3gb w promocji za 899 zł, wczoraj do mnie doszła, przesiadłem sie z 1050ti, w niektórych grach różnica ponad 50% w wydajności, polecam (i od razu zaznaczę, to nie jest karta do ultra, tutaj ustawiasz high/v.high mix i cieszysz się ponad 60 kl/s w każdej grze)

 

 

Sam się czaje na tą kartę. Powiedz mi jakie są temperatury na niej??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...