Skocz do zawartości

Pendrive 32/64 GB do 100 zł - co wybrać z szybkim zapisem (do 4 razy... bo 3 poprzednie to jakiś żart)


Recommended Posts

Witam.

Potrzebuje pomocy.

Chcę kupić Pendrive 32-64 GB w cenie do 100 zł (dla ojca).

Ważne, aby miał szybki zapis.

Ostatnio miałem styczność z Sandiskiem Ultra Dual Drive oraz  ULTRA FIT 32GB i jest słabiutko.

Tydzień temu kupiłem TOSHIBA U363 64 GB i znów jakaś padaka...
Zapisy w przypadku tych trzech to ok. 20MB.

Mam też pena MX-LX 32GB (na swój użytek) i tu sytuacja jest zupełnie inna - zapis dochodzi niemal do 100MB.

Nie wiem z czego to wynika, że jest taka różnica w transfera, a kopiowałem ten sam plik, na tym samym wejściu USB.

W związku z tym chciałem prosić o polecenie czegoś co będzie zbliżone do moje MX-LX.

Link to post
Share on other sites

Nie, bo będą się mieszały :)

 

A tak serio - pewnie może, choć lepiej by było jakby się różniły (wiem że są kolory).

 

Ogólnie to myślałem że jak pen jest na USB 3.0 to ten zapis będzie na jakimś przyzwoitym poziomie.

Link to post
Share on other sites

Mam na zbyciu dwie sztuki nowe nie rozpakowane!  pendrak firmy SanDisk Ultra Flair usb3.0  32GB   szybkość do 150MB/s

 

Jednego sam użytkuje i jestem zadowolony jak nigdy dotąd 

 

dokładnych prędkości zapisu nie pamiętam ale nie problem wygoglowac...

 

Jak coś  pisz na Priv

Edytowane przez AndyPl
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem Adata Dashdrive Elite UE700 128GB USB3.0 

Transfery pokrywają się w przybliżeniu z deklaracjami producenta. 120MB/s dla zapisu i ok. 230 dla odczytu (u mnie odpowiednio 110 i 220)

Są wersje 64 i 32 GB. 

Bez problemu znajdziesz test tego urządzenia.

Ja jestem zadowolony. Sprawne i estetyczne.

Edytowane przez Cleaner_1980
Link to post
Share on other sites

Dzięki.

Mały problem jest taki, że muszę zakupić to w Empiku (zwroty realizowane tylko na kartę podarunkową), ale chyba widziałem ten model.


podobny "chłyt" jak gtx 1030 z 8gb ramu. Fakt posiadania usb 3.0 o niczym jeszcze nie świadczy

No właśnie o tym się przekonałem.

Myślałem, że skoro Pen ma te USB 3.0 to jest jakiś "standard" i że poniżej pewnej prędkości to nie spadnie - a tu niespodzianka.

 

Teraz jak będę wybierał to pierwsze co będę szukał to deklarowana przez producenta prędkość zapisu (większość podaje tylko odczyt i to w dość mylący sposób).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...